Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: Coffee to Home – Konečně startup s kvalitní kávou

Trh s kávou je stále dosti odvážné a zajímavé odvětví obchodu. Kávu vám nalejou v každé obyčejné restauraci či hospodě, avšak proč čas od času nevyzkoušet něco “na vyšší úrovni”? Něco, z čeho budete mít nezapomenutelný zážitek?

Lidé kávu berou jako nápoj, který jim na chvíli doplní nutnou dávku energie. Vypijí si hrnek a jdou zase pracovat, žádný prožitek. Ale káva je přece něco víc, nepijeme ji jen tak, musí nám to něco přinést. A tím by měla být dokonalá tropická chuť nečeho neobvyklého.

Člověk má stále objevovat nové, od toho je tu také startup Coffee to Home, který poskytuje svým zákazníkům měsíční předplatné degustačních balíčků káv z těch nejlepších českých a slovenských pražíren.

Jak to funguje?

Fungování projektu je jednoduché, zaplatíte si předplatné a k vám domů přijde balíček se třemi 50 gramovými vzorky káv. Člověk tak má šanci za přijatelnou částku ochutnat nové druhy vynikající kávy.

Snímek obrazovky 2015-02-14 v 19.36.42

První oficiální web (zatim ve výstavbě)

Myšlenka startupu

Cíl je take jednoduchý, tým Coffee to Home se snaží co nejvíce lidem usnadnit přístup k čerstvě upražené kávě a zároveň pražírnám pomoci představit kávu veřejnosti.

Mini-rozhovor s Ondrou Macků (spoluzakladatel)

Kolik máte v současné době odběratelů kávy?

Zhruba 70 odběratelů.

Co na váš startup říkají samotné pražírny? A s kolika spolupracujete?

Idea se jim líbí, je to pro ně reklama zadarmo a prodejní kanál navíc. Spolupracujeme zhruba s 15 pražírnami.

Co plánujete do budoucna?

Do budoucna chceme rozšířit produkty o jiné gramáže. Dále chceme začít prodávat kávové příslušenství a především chceme pro zákazníky možnost dokoupit si konkrétní druh kávy, který jim zachutná, v požadovaném množství.

Snímek obrazovky 2015-02-17 v 8.33.48

Na výběr vždy ze tří balíčků

foto: coffeetohome, pixabay

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru