Coca-Cola mezi prsa aneb další challenge na Facebooku

Polít se kýblem s ledovou vodou a vypít pivo na ex – to jsou asi nejzajímavější výzvy, jež kolovaly na Facebooku. Nyní je tu další challenge přemáhající všechny předchozí. A určitě se budete mít na co dívat.

01

Odvážné slečny se chopily výzvy

Nové šílenství, nový challenge a nový virál se značkou Coca-Cola, který má sloužit boji proti rakovině prsu. O takovém virálu sní nejeden startup. Ne nadarmo se říká, že sex prodává. Nicméně v tomto případě nebyla Coca-Cola iniciátorem.

02

Některé nechtěly ukázat svůj obličej

Nicméně je zřejmé, že taková forma prezentace boje proti rakovině není nejvhodnější, přesto tomuto šílenství propadly tisíce fanoušků po celém světě. Celá situace je směšná v tom, že ve skutečnosti nejde o boj proti rakovině prsu, přestože tak byla výzva prezentována. Hashtag vymyslel Dany Frost s „modelkou“ Gemou Jaxxovou.

03

Jiné vzaly místo plechovky flašku

O co tedy ve výzvě jde?

Iniciátorem hashtagu #HoldACokeWithYourBoobsChallenge je seznamovací společnost z Las Vegas, která chtěla vidět prsa žen ze všech koutů světa. Výzvou bylo, aby mezi svými ňadry udržely plechovku Coca-Coly. Seznamovací firma chtěla touto výzvou reagovat na tolik známý IceBucketChallenge. Světová asociace boje proti rakovině popřela, že by měla s touto výzvou něco společného. Avšak konstatovala, že by ocenila, kdyby se skutečně vybíraly peníze a putovaly na dobrou věc.

04

Někdo, kdo by se rád napil?

Coca-Cola se objevila v jedné z nejlepších marketingových kampaních, avšak nechtěně.

05

Máte se na co dívat

Zdroj: Independent / Instagram

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru