Tisková zpráva: Coca-Cola a O2 rozdávají 7 milionů volných minut

Coca-Cola a O2  rozdávají 7 milionů volných minut
  • Coca-Cola a O2 připíší zákazníkům sedm milionů volných minut
  • Odměna je v každé půllitrové láhvi Coca-Cola, Coca-Cola Light i Coca-Cola Zero
  • Získané volné minuty je možné sdílet s přáteli
  • Každý týden lze vyhrát chytrý telefon Samsung Galaxy S4

Jak získat 7 milionů volných minut

Coca-Cola a O2 navazují na úspěšnou společnou kampaň z loňského roku. Víčková mánie tak znovu začíná: během léta 2013 najdou zákazníci pod každým soutěžním víčkem půllitrové lahve Coca-Cola, Coca-Cola Light a Coca-Cola Zero deset volných minut na volání do všech sítí v České republice. Tentokrát se ale každý o výhru může podělit – pět minut získá pro sebe a dalších pět může zaslat někomu ze svých přátel s předplacenou kartou O2.

„V květnu jsme spustili první a celosvětově největší personalizovanou produktovou kampaň v historii s názvem Poděl se o radost!, kdy klasické logo na lahvích nahradila nejoblíbenější křestní jména a přezdívky. Od 1. července rozšiřujeme iniciativu Poděl se o radost! o skvělou příležitost pro staré i nové přátele, kteří si chtějí zpříjemnit léto volnými minutami do všech sítí v České republice. Díky kódům, které naleznou pod víčky půllitrových lahví Coca-Cola, Light i Zero, budou zážitky z léta 2013 ještě intenzivnější,“ uvedla ke kampani Kateřina Hladíková, Marketing Activation Manager společnosti Coca-Cola.

Pro připsání volných minut se stačí po 1. červenci zaregistrovat a vložit výherní kód z víčka na webových stránkách www.10minutvolani.cz či na mobilních stránkách m.10minutvolani.cz. Majitelům předplacených O2 karet budou volné minuty po zadání kódu automaticky připsány na jejich číslo, ostatní mají možnost minuty někomu darovat nebo požádat o zaslání nové O2 karty zdarma.

Tím však letní zážitky nekončí: v akci Coca-Cola a O2 se navíc každý týden hraje o jeden telefon Samsung Galaxy S4. Zúčastnit se je jednoduché – po zadání kódu stačí odpovědět na soutěžní tipovací otázku a být nejblíže správné odpovědi.

Komentáře

Nahoru