Dnes vyšlo 1 článků

Co všechno umí hi-tech toaleta?

Co všechno umí hi-tech toaleta?

Futuristický záchod je na trhu za „pouhých“ 6 400 dolarů

Pokud máte slabost pro luxus i v místech, kam i císařpán musel pěšky, možná vás zaujme hi-tech toaleta společnosti Kohler. Futuristický záchod byl představen veřejnosti již v roce 2011, na trh se ovšem dostává až nyní.

Model z roku 2011 byl vybaven ohřívačem nohou, vyhřívaným prkénkem a poklopem, který se automaticky otevíral a zavíral. Nechyběl ani zabudovaný audio systém či dotykový LCD panel, pomocí něhož bylo možné toaletu ovládat.

Společnost Kohler ale nezaspala a pro rok 2013 vybavila záchod řadou nových funkcí. Toaleta, distribuovaná pod názvem Numi, je tak nově vybavena Bluetooth, aby uživatel mohl do záchodu streamovat svou hudbu, čtečkou SD karet, kam si uživatel může nahrát uvítací zprávu, a USB portem. Záchod navíc disponuje podsvícením v sedmi barvách. Propagační video můžete shlédnout zde:

No nekupte to!

Zdroj: https://www.itnews.sk

Jsem studentka speciální pedagogiky s velkým zájmem o vše nové a neznámé. Svět IT je pro mě stále velkým dobrodružstvím a nekonečným zdrojem zajímavých poznatků a informací, o které se s vámi prostřednictvím Objevit.cz budu dělit.

Komentáře

Nahoru