Co udělá Google Chrome, když otevřete 100 záložek

Spadne? Ne, to není ta správná odpověď. Google je známý svými Easter eggy (překvapeními) v aplikacích a připravil si také něco pro všechny, kteří mají ve zvyku každý další odkaz otevírat v nové záložce.

Pokud v Google Chromu na mobilu otevřete 100 záložek, počet karet v pravém horním rohu se změní na smajlíka. Na iOS dostanete :), na Androidu :D.

android-ios-chrome

Pro anonymní režim mají připraveného ještě něco extra. Teda na iOS dostanete úplně stejného smajlíka :), ovšem na Androidu je to ;). Skoro jako by Google říkal, že přestože jste v anonymním režimu, stejně vidí, co děláte.

incognito

Má to nějaký důvod?

Těžko říct. Možná je to proto, že aplikace neumí zobrazovat v malém čtverečku více než dva znaky. Koneckonců kdo by si na telefonu otevíral 100 záložek, že? Místo tří malých čísílek tedy Google přepnul na smajlíky, které jsou složeny pouze ze dvou znaků. Anebo je to prostě překvapení. Otázkou zůstává, proč se liší anonymní režim na Androidu a iOS.

Zdroj: Mashable

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru