Co se na internetu píše o předčasné ejakulaci

Internet je plný informací, jenže všechny z nich rozhodně nejsou pravdivé. Rozeznat, co je výmysl, není vždy úplně lehké. Tak se spolu pojďme podívat na to, jaké nesmysly se internetem šíří o předčasné ejakulaci (PE).

Nejběžnější mýty o předčasné ejakulaci

Muži trpící PE jsou psychicky nemocní a trpí úzkostmi.
Tak to fakt ne. PE potkává naprosto normální psychicky zdravé muže.

Pokud se jednou objeví, už nikdy nezmizí.
Také lež. PE je téměř vždy dočasná záležitost. Buď zmizí se změnou partnerky, nebo vymizí časem, až si na sebe se stávajícím protějškem zvyknete.

PE klesá s věkem.
Potíže s předčasnou ejakulací se nejčastěji objevují v dospívání, pak mizí. Ale po padesátce se cyklus opakuje.

Do dvou minut je to předčasné.
Žádný časový limit neexistuje. Ejakulace je považována za předčasnou kdykoliv, když nad ní muž nemá žádnou kontrolu.

A co skutečně pomáhá?

Na internetu opět narazíte na spoustu tipů. Možná se vám některé budou zdát jako mýty, ale faktem je, že prostě jen na každého funguje něco trochu jiného. Promluva s partnerkou pomůže tomu, za jehož potížemi stojí psychické problémy. Oddálení myšlením na něco absolutně asexuálního bude fungovat jen tomu, kdo se dokáže ovládnout a směřovat své myšlenky jinam. Kegelovy cviky zase pomohou jen těm, kteří je budou pravidelně aplikovat.

ejaculation

Nejlepší je vyzkoušet více metod. Pokud víte, že jste příliš líní a zapomnětliví, možná pro vás budou nejschůdnější doplňky stravy. Když si vygooglíte jak oddálit ejakulaci, nabídne se vám spousta zázračných přípravků. Spousta mužů je používá, protože je to prostě nejjednodušší řešení.

Výjimečně dochází i k případům, kdy nepomůže žádná z internetových rad. V takovém případě kašlete na zaručené tipy v různých článcích a raději navštivte lékaře. Na vině mohou být vážnější příčiny, které nikdo v žádné diskuzi nediagnostikuje.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru