Co se bude ukrývat v iPhonu 5S

Co se bude ukrývat v iPhonu 5S

Zdá se, že Apple letos představí další „S“ iPhone, který může být na rozdíl od předchozích S upgradů (jako jsou iPhone 3GS a iPhone 4S) lehce přepracovaný.

Od neznámých zdrojů získali v BGR sadu fotografií, jejichž účelem je ukázat několik přepracovaných součástí, které jsou určené pro nadcházející iPhone 5S.

Dřívější zvěsti naznačují, že iPhone 5S bude obsahovat několik změn jako například rychlejší procesor, lepší fotoaparát a možná i čtečku otisků prstů. Zatím nebylo nic z toho oficiálně potvrzeno, ale uniklé fotografie naznačují, že Apple vnitřní změny skutečně plánuje.

K úniku fotografie vibračního mechanismu z iPhone 5S došlo již dříve, ale nově unikla fotografie, která ukazuje komponentu ve větším detailu. Z analýzy vyplynulo několik rozdílů mezi novým a starým vibračním mechanismem.

Vibrační mechanismus

Vibrační mechanismus.

Příští generace iPhonu bude také obsahovat přepracovaná zvuková rozhraní – jiný reproduktor a konektor pro sluchátka.

 

Přepracovaný vstup a výstup zvuku.

Přepracovaný vstup a výstup zvuku.

V novém iPhonu 5S bude také nový plochý Wi-Fi kabel.

Nový plochý wifi kabel.

Nový plochý wifi kabel.

Nakonec byly získány také fotky dvou barevně různých slotů pro SIM karty. To podporuje dřívější zvěsti o tom, že bude iPhone 5S dostupný v několika nových barevných variacích.

 

Dva různé sloty pro SIM kartu.

Dva různé sloty pro SIM kartu.

 

Očekává se, že iPhonu 5S se dočkáme letos na podzim současně s iOS 7, který bude figurovat v podstatné změně uživatelského rozhraní ve prospěch plošších designových prvků s méně stíny (no, nějak nám to všechno míří k designovému stylu, který předvedl Windows 8).

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru