Dnes vyšlo 15 článků

Co se bude prodávat v prvním YouTube obchodě?

YouTube bude mít brzy svůj první obchod. Google ho otevře v Londýně a celému světu už prozradil, co v něm vlastně bude prodávat.

Unikání YouTube obchod s názvem The Creator Store se brzy otevře ve zbrusu novém sídle Googlu na King’s Cross v Londýně. A co že se tam bude prodávat? Známí YouTubeři tam budou nabízet své vlastní zboží: trička, hrnky, knihy a další výrobky týkající se jejich tvorby. Zisk z toho samozřejmě bude mít i Google, který tvrdí, že získané peníze použije zpět na vylepšování YouTube.

store

V YouTube obchůdku se budou pořádat také autogramiády, budou se tam představovat nová videa a konat různé další youtuberské události.

creator-store

V novém sídle společnosti Google se na YouTubery celkově dost myslí. Bude v něm totiž Creator Studio, v němž si budou moci vytvářet videa. Hned vedle bude kavárna a relaxační prostor, kam budou moci přijít obyčejní lidé a sledovat své oblíbené YouTubery v akci.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru