Silvestrovský speciál: Co s počítači nikdy nedělat? Podívejte se!

Silvestrovský speciál: Co s počítači nikdy nedělat? Podívejte se!

Počítače nás občas pořádně rozzlobí, a když jsme k tomu navíc ve stresu, občas uděláme něco, čeho později můžeme litovat. V tomto silvestrovském speciálu vám přinášíme výběr těch nejzajímavějších videí, které několik takových neuvážených akcí zachycují…

Rozčílený úředník

První video zachycuje rozčíleného úředníka, který zřejmě neměl zrovna dobrý den. Celý záznam byl natočen průmyslovou kamerou a bylo by zajímavé vědět, co mu na to řekl jeho nadřízený. Můžeme si pouze domýšlet, co tohoto pána tolik rozčílilo a zda na jeho počítači opravdu běžel systém Windows Vista, jak se píše v jednom komentáři pod videem.

Rozbité okno

Mlátit do klávesnice nebo bouchnout do monitoru není zase tak výjimečné. To, co udělal tento pán, již ovšem tak běžné není. Ještě štěstí, že dole nikdo nešel..

 

Co vydrží Lenovo?

Na tomto videu uvidíte poměrně netradiční záběry, které zachycují notebook značky Lenovo při nárazu do zdi v plné rychlosti. Cílem pravděpodobně bylo ukázat, že počítače této značky jsou neskutečně odolné a ani případná autonehoda nemusí znamenat ztrátu cenných dat. Snad se v příštích letech nesetkáme s reklamním sloganem:  „Cestující nepřežijí. Vaše data ano.“

Instalace Windows Vista?

Pán na tomto videu si zřejmě zakoupil operační systém Windows Vista, ale nebyl s ním zrovna spokojený. Na jeho počítači prý nefungoval správně, a tak přistoupil k velmi netradičnímu kroku – pokusil se Visty nainstalovat na skartovačku. Co myslíte, skončí instalace úspěšně?

Pár slov závěřem

Všem našim čtenářům bychom do nového roku chtěli popřát co nejméně starostí a pracovních i osobních úspěchů. Doufáme, že se vám bude vše dařit a s počítači nebudete mít starosti, ale naopak vám budou sloužit a pomáhat, což je také jejich hlavní úlohou. Čtěte dál Objevit.cz a pořádně konec roku oslavte!

Komentáře

Nahoru