Co očekávat od dnešní Apple konference?

Co očekávat od dnešní Apple konference?

Apple na 22. října naplánoval svojí tiskovku. Co se dá od ní očekávat? Je toho mnoho – od nových Macbooku přes aktualizaci Apple TV až po novou generaci iPadu, která by měla dominovat celé této akci.

Samotná akce

Samotná akce se bude konat v Yerba Buena Center for the Arts Theater ve San Francisku, které je mnohem větší než místo, kde se konala tiskovka týkající se spuštění iPhone 5S a iPhone 5C.

To samo o sobě značí, že tato akce bude mnohem většího významu. Uvidíme zde určitě plno různých statistik – např. počet aplikací v Apple App store (toto číslo se blíží k jednomu milionu) nebo kolik se prodalo iPhone 5S a iPhone 5C.

Takhle vypadá pozvánka na zatím poslední tiskovku

Takhle vypadá pozvánka na zatím poslední tiskovku

iPad

Je zde plno spekulací okolo těchto tabletů. Nejvíce se spekuluje asi o tom, jestli se u nových tabletu dočkáme retina obrazovky. Vzhledem k velké konkurenci jak ze strany Nexus 7 tak i levných tabletů z vysokým rozlišením je Apple nucen přijít s něčím novým.

Stejně tak se očekává, že iPad mini se dočká rychlejšího procesoru – konkrétně procesoru A6X, na kterém momentálně běží iPad 4. iPad 5 by se měl dočkat čipu A7, takže taktéž si polepší.

Rovněž velké iPady pravděpodobně dostanou snímač otisků prstů, nové barevné kombinaci, aby ladil s iPhone 5S a menší vylepšení týkající se kamery.

Zbytek

Apple už ve své pozvánce oznámil, že má co skrývat. A to asi myslí jak obrazně tak i doslova. Apple v poslední době získal mnoho zajímavých patentů. A je známo, že Apple vždy kromě samotných zařízení zlepšuje i věci okolo něj.

Čeho se tedy můžeme dočkat? Ohebných obrazovek, zmírnění hluku nebo virtuálních klávesnic. Navíc iOS 7 asi dostane specifické aktualizace k příležitosti nových iPadů. MacBook Pro linie bude vylepšena o nové procesory Intel Haswell.

Dále se asi dozvíme další informace o Mac Pro a Mavericks OS, které byli již dříve oznámeny, ale nejsou o nich známé žádné podrobnosti.

Touch ID - nejzajímavější funkce iPhone

Dočkáme se snímače otisku prstů i na iPadech?

Závěr

A jak to bude doopravdy? To se dozvíme již dneska. Již teď je ale jisté, že se bude jednat o velkou akci, kde bude vážně plno novinek. A co nového očekáváte vy?

zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru