Co nám Microsoft sděluje svou pozvánkou?

Protože je teď trendy zvát lidi na své velkolepé události zašifrovanými pozvánkami, udělal to stejné i Microsoft. Máme se prý těšit na 26. října, ale o co vlastně půjde, můžeme pouze spekulovat.

Jelikož před pár dny unikla Surface klávesnice a myš, všichni očekávají, že Microsoft 26. října představí all-in-one desktop Surface. Jenže Microsoft sám nic takového nenaznačuje.

Pozvánka nás láká, abychom se těšili na novinky ve Windows 10. Slogan přijíždějící na okno říká: „Představte si, co uděláte.“ To opravdu vypadá, že se chystají nějaké revoluční novinky v systému Windows 10.

imagine

Přesto se představení desktopového Surface zdá velmi pravděpodobné. Společnost nepředstavila žádný nový Windows 10 hardware už více než rok a patenty ukazují, že se snaží o PC ve stylu iMacu. Jsme tedy zvědaví, jak to dopadne. Co soudíte vy? Budou změny ve Windows 10 i nový Surface?

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru