Co má společného trumpeta a účes Donalda Trumpa?

Co má společného trumpeta a účes Donalda Trumpa?

Především webovou stránku TrumpDonald.org, na které můžete tomuhle kontroverznímu kandidátovi na amerického prezidenta pořádně profouknout jeho bizarní účes.

Trumpovi, jenž nedávno zaznamenal překvapivý neúspěch v primárních volbách ve státě Iowa, se rozhodli jeho odpůrci uštědřit další ránu. Vytvořili totiž webové stránky na kterých můžete za pomoci troubící trumpety pořádně profouknout jeho poněkud netradiční páčo.

trump1

Srandička sklidila celosvětový ohlas

Virální potenciál, který se v tomto vtípku ukrýval, byl ihned odhalen a v současné chvíli stránku vyzkoušelo již několik milionů uživatelů. Na švédském Twitteru je v dnešní den dokonce populárnější hashtag #TrumpDonald než obvyklý #DonaldTrump.

Celá věc pochází z dílny švédské marketingové agentury Animal. Její kreativní ředitel Jacob Sempler objasnil, jak je napadlo stránku vytvořit:

Zrovna jsme procházeli domény související s Donaldovým jménem, když jsme na ni narazili. Hned jsme viděli příležitost, jak ji využít!

daniel ek

Danielu Ekovi, zakladateli Spotify se stránka velmi zalíbila

Student ekonomické fakulty a junior konzultant internetového marketingu v agentuře AdVisio. S velikou zálibou sleduje novinky ze světa technologií, reklamy, e-commerce nebo veřejného dění. Twitter: @petrkonicek

Komentáře

Nahoru