Dnes vyšlo 15 článků

Co kdybyste si smartphone mohli omotat kolem zápěstí a udělat z něj smartwatch?

Co kdybyste si smartphone mohli omotat kolem zápěstí a udělat z něj smartwatch?

Jak se technologie rozvíjí, seznam chytrých a užitečných zařízení, která vlastníme, se rozrůstá: všechny ty laptopy, přehrávače, tablety, smartphony, smart TV nebo chytré brýle – a můžeme pokračovat do nekonečna. Velkou pozornost na sebe ale nyní upoutávají chytré hodinky – smartwatch.

Jihokorejský designér Jeabyun Yeon letos představil svůj koncept ohybatelného smarthonu, který si můžete dát na zápěstí a tak z něj „vyrobit“ smartwatch. Smartphone Limbo je silný 6,1 milimetru a na zápěstí by vás zdobil jeho 4,3palcový display.

Flexibilní zařízení jsou nyní žhavým hitem

Smatrphone Limbo by měl být vyroben z TPU – směsi plastu a křemíku – a měl by mít dva pevné a tři flexibilní moduly. Takto víceúčelové zařízení, jako je Limbo, by mohlo vyřešit váš kompromis, zda zvolit plnohodnotný smartphone nebo méně výkonné smartwatch. Je ovšem nutné podotknout, že zařízení na vašem zápěstí možná bude vypadat trochu zvláštně.

Jihokorejec se ovšem musí potýkat se silnou konkurencí: Samsung prý pracuje na zhotovení displaye, který by byl místo ze skla zhotoven z flexibilního plastu a jdou zvěsti, že Apple na podobné věci pracuje také. Zdá se, že flexibilním zařízením patří budoucnost…

Zdroj: https://mashable.com/2013/07/15/bendable-smartphone-smart-watch/

Zdroj obrázku: https://mashable.com/2013/07/15/bendable-smartphone-smart-watch/

Komentáře

Nahoru