Co chystá Apple v roce 2014? Nový a větší iPhone a iPad?

Co chystá Apple v roce 2014? Nový a větší iPhone a iPad?

Na internetu se šíří spekulace, co vše uvede Apple v příštím roce, podle ředitele samotné společnosti, Apple v příštím roce představí mnoho a zákazníci se mají rozhodně na co těšit. Ve spekulacích se objevují hlavně iPhone a nový (a větší) iPad Pro. 

Na internetu se objevila další spekulace, která se týká opět technického giganta, tentokrát společnosti Apple. Podle objednaných materiálů vznikla spekulace, že by firma již příští rok mohla do svého rozsáhlého sortimentu zařadit dva nové výrobky. Především nový a větší iPhone a třinácti-palcový iPad. Pokud to dopadne Apple, se zařadí mezi další své konkurenty, kteří uvádějí čím dál tím větší displeje a výrobky. V současné době už zřejmě neplatí pravidlo, čím menší, tím lepší.

Nový Apple iPhone

U současných dvou iPhonů bychom nalezli velikost displeje 4 palce. Podle spekulací by příští rok měla tato velká technologická společnost vydat iPhone s pěti-palcovým displejem. Tuto novinku by měl Apple (odhadem) uveřejnit příští rok v květnu.

2a6_iphone-6-curved-screen-concept-450x337

Jeden z návrhů na iPhone 6

 

Displej se safírem

Podle dalších faktů by měl displej na novém ještě nevydaném iPhonu krytý safírovým sklem, které se společnosti koupit vyplatí, neboť Apple do něj investoval. Konkrétněji do firmy GT Advanced Technologies, kde Apple investoval svých 578 milionů.

Výhodou tohoto skla je, že je 2,5x tvrdší než sklo současné z generace Gorilla Glass. Je jen ve hvězdách jak vše dopadne. Apple safírové sklo pořádně vyzkoušené nemá. Sice ho nalezneme téměř na každém iPhonu, neboť je na tlačítku domů, ale v tak velkém rozsahu jako je displej, ještě není sklo odzkoušeno.

Jak už bylo zmiňováno, displej bude 5 palců velký, jedná se o strategický krok Apple, neboť spousta lidí by chtěla mít svůj telefon od značky Apple, ale kvůli současné velikosti displeje si radši kupuje telefony od konkurenčních značek.

Nový iPhone, elegantnost a rozmanitost

Nový iPhone, elegantnost a rozmanitost

Výkon nade vše

O celkový výkon iPhonu by se měl starat 20nm procesor, který je v porovnání současného A7 (28 nm) účinnější.

Třinácti-palcový iPad

Zvětšení displeje se však nebude týkat jen Apple iPhonu, ale i oblíbeného Apple iPadu. Podle diskuzí a spekulací by měla být nová velikost displeje u iPadu 19,9 palců a název by se měl pozměnit na Apple iPad Pro. Čas vydání se odhaduje na příští rok na podzim (v říjnu).

Třinácti-palcový iPad Pro

Třinácti-palcový iPad Pro

Jak jsem říkal, jedná se pouze o spekulace, které by se možná mohly potvrdit. Ředitel Applu, Tim Cook, uvedl, že Apple a jeho zákazníky, čeká příští rok spoustu novinek a že se mají všichni na co těšit. No, uvidíme…

zdroj: smartmania

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru