Clear Coffee – průhledná káva, která se podává studená

Clear Coffee – průhledná káva, která se podává studená

Většina lidí ji miluje a nedá na ni dopustit. Pro někoho je její konzumace nutností pro přežití, pro někoho zase výjimečnou záležitostí. Najdeme ji v kavárnách, v automatech a nebo v našem domácím kávovaru. Zlepší náladu, zvýší naši výkonnost a uspokojí chuťové pohárky. O čem je řeč? No přece o kávě! Vůně čerstvě připravené kávy přiláká téměř každého. Na trh přichází průhledná káva, která bude konkurovat té tradiční.

Nyní z kávy nemusí jít nutně kouř, který vypovídá o její vyšší teplotě. Clear Coffee popírá veškeré tradiční vlastnosti kávy. Clear Coffee je totiž průhledná káva, která je navíc studená. Z kávy byla odstraněna barva, která ztmavovala zubní sklovinu. Další výhodou může být to, že pokud se jí polijete, na oblečení nezanechá žádné těžko odstranitelné stopy.

ingredients_sk-clear-coffee-1

Clear Coffee na první pohled vypadá jako minerální voda. Od pohledu nemá s klasickou kávou nic společného. Její chuť je něčím mezi espressem a cappucinem. Má stejně povzbudivé účinky jako káva, jak ji známe dnes. Háček je v tom, že si ji nemůžeme připravit sami doma. Lze si ji pouze zakoupit na e-shopu. Doba její trvanlivosti je dva měsíce.

Kdo ji vynalezl?

Vynálezce upgradované kávy je Slovák Dávid Nagy. Postup přípravy kávy a její receptura je tajná. Známo je pouze to, že obsahuje kofein, vodu a praženou kávu. Dodává, že se nejdená o žádnou chemickou úpravu, nýbrž pouze o úpravu fyzikální. K její výrobě se nepoužívají žádné chemikálie, konzervanty, stabilizátory či aromata. Průsvitná káva neobsahuje ani žádná sladidla či cukr.

What-Clear-Coffee

Nápoj prošel chemickými testy týkající se trvanlivosti a zdravotní nezávadnosti nápoje. Všechny testy dopadly velmi dobře.

Clear Coffee expanduje do celého světa. Uvidíme, zda se novinka uchytí či ne. Je to příjemná změna, ale pocit čerstvě připravené, horké kávy je jejím velmi silným soupeřem

Zdroj, text/foto: clrcff.com 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru