Cizinkynauklid.cz: Tichá a pilná, šikovná a veselá nebo energická a mladá?

V poslední době se začala šířit reklama na web cizinkynauklid.cz. URL adresa tohoto webu mluví snad za vše. Nabízí vám cizinky na úklid vaší domácnosti. A to je velmi sporný bod.  Stačí se totiž podrobněji podívat na popis jednotlivých cizinek.

Web cizinkynauklid.cz vypadá na první pohled velmi jednoduše. Možná je to tím, že služby budou poskytovány až od 15. října, v tento datum budou také doplněny další kontaktní informace.

K dispozici je totiž jen email info@cizinkynauklid.cz a facebooková stránka Cizinky na úklid. A tak se pořádně ani nedá vypátrat, kdo za celým projektem stojí.

cizinkyNaUklid

Tvář projektu

Jedinou reálnou postavou a hlavní tváří je moderátorka Kateřina Kristelová. Hned na úvodní stránce se ohánějí její fotkou, která má zřejmě přilákat potenciální mužské zákazníky, a vyjádřením:

„Milí přátelé,
dovoluji si Vám doporučit služby šikovných a pracovitých cizinek z agentury Cizinky na úklid. Mám s nimi dobré zkušenosti, bez jejich pomoci bych už dneska nedokázala skloubit své pracovní vytížení s péčí o dítě a vedením domácnosti. Lidé z agentury jsou diskrétní a dohodnou se s Vámi rychle, bez zbytečného papírování. Navíc si u nich můžete vybrat ženu na úklid i podle fotografie a popisu jejích předností. A co je úplně skvělé: Moji přátelé z agentury Vám vždy udělají dobrou cenu. A pokud se zaregistrujete už teď, získáte při konečné objednávce ještě další patnáctiprocentní slevu! Tak neváhejte.
Vaše Kateřina Kristelová“

Stanovené ceny

Na webu je už dokonce uvedený ceník. Můžete si tak lehce udělat dobrou představu o tom, kolik vás bude stát hlídání dětí, mytí oken nebo péče o seniory. K dispozici je i možnost IN home, kdy s vámi cizinka na úklid bydlí ve vaší domácnosti.

Nesmíme navíc zapomenout zmínit, proč se o celé záležitosti tolik diskutuje už teď, když se má vše spustit až 15. září. Jde o to, že pokud se do tohoto data předběžně zaregistrujete, získáte na služby slevu 15%.

A co je špatně?

To všechno je vlastně docela v pořádku. Teď ale přijde to nejvíce šokující. Vybraných třináct cizinek na úklid je totiž na webu zobrazeno s fotografií (nikdo vám nezaručí, že je skutečná) a krátkým popiskem.

Spousta těch popisků je v pořádku. Například nikdo nedokáže dát oknům větší lesk než cizinka s číslem jedna, trojka má zlaté srdce, sedmička skvělá hospodyňka a vyhlášená kuchařka. Prostě každá by vás mohla něčím zaujmout. Pokud si ale popisky přečtete pozorněji, narazíte na zajímavé věci.

Dvojka má roztomilý přízvuk a lze ji využívat i na večírcích jako servírku a zábavný prvek. Trojka je nenáročná a vyspí se kdekoli. Pětka nezná únavu a dokáže být k dispozici 7 dní v týdnu po celý den, devítka poskytuje pilnou a diskrétní pomoc, udělá, co vám uvidí na očích.

Při čtení popisku dívky s číslem deset si navíc budete lámat hlavu s tím, zda jsou vůbec tvůrci tohoto projektu Češi a co za význam se vlastně skrývá pod výrazem „střeštěná“.

cizinky

A co dál?

Nikdo si vlastně není úplně jistý tím, zda se jedná o nějaký žert či o skutečnou nabídku. Zřejmě musíme počkat do 15. října… Co si myslíte vy?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru