Tisková zpráva: City Mobile od 1.4.2014 zdražuje!

Počínaje dnešním dnem, dochází ke zdražení veškerých služeb společnosti City Mobile. Tato znepokujující zpráva přichází v době, kdy všichni ostatní zlevňují a tlačí trh mobilních operátorů na úplné dno. Společnost City Mobile chce být však jiná a zákazníkům chce za patřičné vyšší měsíční plnění nabídnout kompletní servis na „zlatém“ podnose.

„Zdražení muselo přijít, ceny mobilní trhu byly na úplném dně a zákazníci chtěli ceny ještě nižší. To už opravdu nešlo“ prohlásil mluvčí společnosti. Virtuální operátor City Mobile se tak rozhodl jít opačnou cestou a ceny zvýšuje na ceny obvyklé před 5 lety a přidal také tarif MINUTOVKA s tarifikací 60+60. „Zákazníci většinou volají okolo minuty, nemusí si tak přepočítávat, kolik to do minuty bylo. My jim to zaokrouhlíme a oni mají jednotnou sazbu za každý hovor. Navíc se pak i lépe počítá.“ dodává mluvčí.

Vzhůru ke sportu, konec vysedávání u Facebooku.

Změnou také prochází nabídka ADSL internetu, kde dochází ke snížení rychlostí na velmi pomalou rychlost a přitom za stejné peníze. „Naši zákazníci si často stěžovali, že u internetu tráví spoustu času, rozhodli jsme se proto snížit garantovou rychlost na takovou, aby ‚čekání než se stránka načte‘ bylo tak dlouhé, že raději půjdou ven na zahradu nebo sportovat. Děti pak nebudou vysedávat u Facebooků a online her“ vysvětluje mluvčí společnosti.

TISKOVÁ ZPRÁVA

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru