Cirkus Berousek bude mít vlastní zábavní park

V obci Bylany, která se nachází nedaleko Českého Brodu, cirkusová rodina Berousků buduje na deseti hektarech půdy unikátní komplex s kontaktní zoo, dětským hřištěm, muzeem, kolotoči, penzionem a cirkusem.  

„Myslím si, že otevírat budeme v květnu roku 2020,“ říká Jiří Berousek mladší, ředitel Národního cirkusu originál Berousek.

Zábavní park připravuje rodina Berousků úplně sama s vlastní technikou, a proto bude výstavba trvat celé tři roky. Investice se vyšplhá na sto milionů korun, přičemž zábavní komplex první svého druhu v České republice bude vybudován podle představ cirkusové rodiny.

„Děláme to postupně. Nechceme žádné dotace, chceme si to udělat podle sebe. I když nám to bude trvat déle,“ dodává Berousek.

Obec Bylany si rodina vybrala ze strategických důvodů, protože je dostupná z Prahy, Hradce Králové a dalších metropolí. V západní Evropě jsou podobné parky naprostou samozřejmostí, a tak bylo pouze otázkou času, kdo se ujme budování podobného komplexu i u nás.

art-645439_1280

Zdroj: Pixabay

Zdroj: Seznam Zprávy

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru