Čínský telefon Crown V8 se sám opraví

Čínská společnost VKworld chce porazit konkurenci na všech frontách. Jejich vyvíjený model VKworld Crown V8 bude nejtenčím telefonem na světě, bude využívat tepelný dotykový displej a jeho obrazovka se sama opraví.

Zařízení, které bude tenké pouze 4,7 mm, vypadá trochu jinak, než jsme u dnešních smartphonů zvyklí. Přední a zadní části telefonu jsou pokryté sklem, rám je kovový. Připomíná současné telefony Vertu nebo starý Moto Droid Razr, jestli si něco takového ještě pamatujete.

crown

To je on!

Čím speciálním se ještě chlubí?

IP67: Crown V8 bude odolný proti vodě a prachu. Do vody o hloubce jeden metr ho bez problémů můžete ponořit na 30 minut.

Super displej: Displej od LG bude chránit Gorilla Glass 4.

Unikátní dotyková technologie: Bude se jednat o první zařízení s tepelným dotykovým displejem, což má přinést úplně nové možnosti ovládání. Nic bližšího bohužel nevíme.

Samoopravovací schopnosti: Na celou zadní stranu a rámy okolo displeje bude aplikována japonská technologie Scratch Shield. Už několik let se používá na karoserie některých modelů aut a zajišťuje, že se povrch v případě škrábanců dokáže do několika sekund sám opravit!

Reproduktor: Přístroji nechybí nadupaný reprák, který umí podobně prostorový zvuk a hluboké basy jako telefony HTC, které jsou na zvuk špičkové.

Vyladěného smarpthonu se nejspíš dočkáme v polovině července. Cenovka se má pohybovat okolo 80 dolarů (2 000 Kč), což je naprosto fantastické.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru