Dnes vyšlo 15 článků

Čínský miliardář potěšil svých 2 500 zaměstnanců. Zaplatil jim dovolenou ve Španělsku

Zaměstnanci čínské firmy Tiens Group si užívali dovolenou ve Španělsku, kterou dostali od svého šéfa v rámci oslav 21. výročí společnosti. Miliardář Li Jinyuan uvolnil ze své kapsy téměř 189 milionů korun, aby potěšil svých 2 500 zaměstnanců. Zarezervoval 20 letadel a čtyři vysokorychlostní vlaky. A objednal 1 500 hotelových pokojů.

Dovolená zahrnovala návštěvu Madridu, Toleda a Barcelony. Pracovníci se zúčastnili také nekrvavých býčích zápasů.

zaměstnanci

Zaměstnanci společnosti Tiens Group ve Španělsku.

Ale nejedná se o největší dovolenou, kterou by 33. nejbohatší člověk Číny zaplatil svým zaměstnancům. V loňském roce Li Jinyuan poslal více než 6 400 zaměstnanců na výlet do Paříže a francouzskou riviéru. A pravděpodobně se jednalo o největší skupinu turistů v zemi. Tehdy rezervoval v Paříži 140 hotelů a 4 700 pokojů v Cannes a Monaku.

Nicméně největší dovolenou svým zaměstnancům uspořádala společnost Infinitus China. Svým 12 700 pracovníkům zaplatila dovolenou v Thajsku, kde si užívali hostiny v přímořském městu Pattaya. Masové dovolené jsou dalším důkazem, že čínská ekonomika roste.

Zdroj / Foto: Telegraph

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru