Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Čínská Hytera prodala v roce 2013 milion vysílaček

Hytera Communications Co., Ltd., přední tvůrce a výrobce komunikačních PMR zařízení (profesionální mobilní radiostanice), dnes oznámila, že v roce 2013 prodala více než 1 milion PMR terminálů, z toho více než 60% na mezinárodním trhu. Díky stálému růstu v oblasti prodeje a přítomnosti na světovém trhu se dostávají profesionální mobilní radiostanice společnosti Hytera do povědomí zákazníků a získávají renomé v mezinárodním měřítku.

V roce 2013 oslavila Hytera dvacáté výročí. Přes 600 partnerů a zákazníků z více než 50 zemí navštívilo centrálu společnosti v Šen-čenu, aby se zúčastnili oslav ve dnech 10. až 13. října 2013. V těchto dnech proběhlo rovněž fórum na téma PMR komunikace.

Thomas Lynch, náměstek ředitele společnosti Information Handling Services, světového poskytovatele průzkumů trhu a poradenských služeb v oblasti elektroniky, na fóru uvedl, že Hytera je jednou ze světových jedniček v náročném konkurenčním prostředí tohoto oboru. Růst podílu na trhu je pozoruhodný a firma očekává, že v letošním roce zaznamená ještě větší rozvoj a rozšíření svého zastoupení ve světě.

“Hytera byla v posledních letech úspěšná. Chceme v tomto trendu pokračovat, zaměřit se na profesionální komunikační sítě a prosazovat technologický vývoj profesionální mobilní komunikace. Cílem společnosti Hytera je zajistit neomezenou komunikaci zákazníkům po celém světě,” řekl Chen Qingzhou, prezident a generální ředitel společnosti Hytera.

O společnosti Hytera

Hytera byla založena v roce 1993 v čínském Šen-čenu a stala se přední firmou v oblasti profesionálních mobilních radiostanic (PMR) s rozsáhlou základnou klientů ve více než 80 zemích a oblastech světa. Hytera sází na inovace a každoročně investuje více než 15% svých tržeb do výzkumu a vývoje. Společnost aktivně působí v oblasti vývoje globálních standardů pro PMR. Je jedním z mála poskytovatelů radiových komunikačních služeb, který zvládá všechny tři nejdůležitější digitální standardy, jmenovitě TETRA (Terrestrial Trunked Radio), DMR (Digital Mobile Radio) a PDT (Professional Digital Trunking).

Hytera si vybudovala silnou světovou síť prodejců, včetně 3 dceřiných společností ve Spojených státech amerických, Velké Británii a Německu, 14 poboček a 8 kanceláří. Díky spolupráci s více než 600 partnery po celém světě, uspokojuje okamžitě potřeby zákazníků. Od svého založení vytvořila společnost Hytera více než 1 000 profesionálních bezdrátových sítí a poskytla řešení více než 5 milionům klientů.

Kontakty

Hytera

Iris Wang

Tel : +86-755-26972999-1279

Email : iris.wang@hytera.com

www.hytera.com

Zdroj: Hytera Communications Co., Ltd.

Tuto tiskovou zprávu si můžete prohlédnout online na adrese:

https://www.businesswire.com/news/home/20140213005105/en

PROTEXT

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru