Chytrý kondom i.Con vám změří kalorie spálené při sexu

Do Británie přichází revoluce v sexu, nyní totiž bude ještě snadnější tuhle aktivitu brát jako sportovní činnost. Kondom i.Con, který vlastně není tak docela kondomem, totiž změří, kolik jste spálili kalorií, jak jste byli rychlí, kolik pozic jste vystřídali a spoustu dalších zajímavých údajů. Ukáže vám také, jak jste na tom v porovnání s ostatními lidmi. Vše samozřejmě anonymně.

Společnost British Condoms začne během letošního roku exkluzivně prodávat i.Con, což vlastně není kondom, i když to má v názvu. Je to kroužek, který se nasadí přes kondom a dá se používat opakovaně. Samozřejmě je odolný vůči vodě a velmi lehký, takže si ani nevšimnete, že ho na sobě máte. Dá se použít s jakýmkoliv kondomem.

Jak funguje?

Využívá nanočip a několik senzorů, aby mohl měřit a pamatovat si čísla. Po sexu prostě vytáhnete telefon a přes Bluetooth se připojíte ke kroužku. Je k tomu určená speciální aplikace, která si stáhne data a vymaže i.Con pro další použití. Jednou za čas (vydrží asi 6 – 8 hodin) je potřeba jej dobít přes integrovaný micro USB port. Nabíjení ze sítě či z počítače trvá asi hodinku.

i.Con zaznamenává:

  • spálené kalorie,
  • rychlost,
  • celkový počet přírazů,
  • celkovou délku styku,
  • průměrnou rychlost přírazů,
  • měří obvod,
  • vystřídané polohy,
  • průměrnou teplotu kůže.

Všechna tato data bude možné porovnávat s ostatními uživateli po celém světě, nebo s přáteli. Budou však uchovávána anonymně.

icon2

Zatím lze pouze předobjednat

i.Con se v Británii bude prodávat za £59.99 (necelé 2000 korun) s roční zárukou. Nejdřív jej zákazníci objeví v sortimentu Britishcondoms.uk, kde už je k předobjednání, ale jak sami odhadují, nejspíš se brzy rozšíří do celého světa. Tak uvidíme, třeba se také dočkáme. Prodávat se bude v jedné univerzální velikosti, obvod kroužku bude nastavitelný pomocí pásku.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru