Chytrou podprsenku rozepne pouze pravá láska

Japonští vynálezci vytvořili něco, co se rozhodně nebude líbit zlatokopkám. Pokud jim jejich bohatý přítel pořídí nově vytvořenou podprsenku, projeví se jejich pravý záměr. Tahle podprsenka se totiž rozepne pouze tehdy, když vycítí pravou lásku své nositelky.

„Je to revoluční podprsenka, která skutečně ví, jak se ženy cítí,“ říká nám video, v němž je krásně zobrazeno, kdy se opravdu může hodit, že podprsenku nelze rozepnout.

bra2

Jak to funguje?

Moderní technologie se dostanou jednoduše všude. Tester pravé lásky využívá senzory, které analyzují srdeční frekvenci. Získané údaje jsou přes bluetooth odeslány do aplikace v chytrém telefonu, který je vyhodnotí. Pokud je překročena určitá hodnota, která značí zamilovanost, podprsenku je možné rozepnout.

„Chtěli jsme udělat něco, co by nejen zapůsobilo na lidi, kteří nosí naše produkty, ale také zvýšilo romantiku mezi muži a ženami,“ uvedla firma Ravijour, jejíž je to práce.

Ovšem nastává tu pár nedořešených detailů. Chtějí si ženy svlékat podprsenku pouze před muži, které milují? Navíc není tak úplně jisté, kdo by chtěl takové spodní prádlo nosit. Se senzory zabudovanými v košíčkách podprsenky bude mít vaše poprsí totiž poněkud nepřirozený tvar. A s měřením srdeční frekvence to také není tak jisté. Spadne vám podprsenka, když si půjdete zaběhat?

japanese-bra

Kde objednávat?

Chcete si ověřit svoji přítelkyni? Tak na to zapomeňte. Je tu totiž jeden velký háček. Podprsenka značky Ravijour není na prodej. Je pouze součástí reklamní kampaně u příležitosti 10. výročí značky. Bohužel. I když firma zřejmě dobře ví, proč to dělá. Taková podprsenka by totiž mohla ovlivnit spoustu vztahů…

Zdroje: news.yahoo, Business Insider, Daily Mail

Komentáře

Nahoru