Dnes vyšlo 15 článků

Chytré pero naskenuje barvu z reálného světa, podle které namíchá odstín inkoustu

Nenahraditelným nástrojem grafiků je kapátko pro identifikaci konkrétních barevných odstínů. CRONZY Pen je chytré pero, které dokáže namíchat až 16 milionů různých barev, přestože se jedná o obyčejnou psací potřebu. Nicméně vestavěné inkoustové kazety umožňují míchání barev podle vašich představ.

Používat můžete také doprovodnou aplikaci, přes kterou vyberete preferovaný odstín anebo přes kterou se vám zobrazí specifikace barvy naskenované pomocí hrotu pera. S chytrým perem můžete naskenovat barvu z jakéhokoliv předmětu kolem vás.

Aktuálně CRONZY Pen hledá podporu na crowdfundingovém portálu IndieGoGo. Tvůrci tvrdí, že baterie Li-Po je natolik silná, že chytré pero můžete používat několik dní, aniž by bylo nutné nabíjení. K dispozici budou různé hroty pro různé tloušťky čar. Projekt, který vzniká od roku 2014, chce vybrat 200 tisíc dolarů. A pokud vše půjde dobře, potom se chytré pero dostane do výroby na jaře 2017.

p3_1_swyexu

Zdroj: IndieGoGo

Produkt ocení všichni – od grafiků, přes studenty, až po děti. CRONZY Pen naskenuje barvu a během jedné minuty namíchá přesně takový inkoust, se kterým potom můžete psát na papír. V rámci kampaně na IndieGoGo můžete toto chytré pero získat za 100 dolarů. Pozdější prodejní cena bude už 300 dolarů.

Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru