Chytré hodinky od LG vám poraní kůži

Chytré hodinky od LG vám poraní kůži

Není vždycky všechno zlato, co se třpytí. A jak se ukazuje, tak ani vysoká cena (v tomto případě zhruba 5500 Kč) neznamená stoprocentní kvalitu. Majitelé hodinek G Watch si totiž postupně začali stěžovat na podráždění kůže. Co byste dělali vy, kdybyste si koupili takový gadget a kvůli bolestem ho nemohli nosit?

Průkopnické hodinky LG G Watch a Samsung Gear se setkávaly s různými názory. Obvykle se ale hodně mluvilo především o Androidu jako o jejich operačním systému. O hardwaru zařízení bylo řečeno opravdu málo. A v tom byla právě ta chyba.

Pot ve spojení s kontakty způsobuje korozi

Podle četných zpráv majitelů hodinek LG G dělají problém nabíjecí kontakty, které jsou umístěné zespodu. Když máte náhodou zpocenou ruku, začnou problémy. Mnoho lidí si také myslí, že se kontakty se naruší do té míry, až přes ně vůbec nebude možno nabíjet.

Po internetu se o tomto problému mluví pod hashtagem #CorrosionGate. Zajímavé je, že někteří majitelé G hodinek žádné problémy nehlásí. Ani když hodinky nosí neustále a na zpocených rukách. Ostatní jsou naopak zranění, protože se kontakty třou o jejich kůži. Je to jednoduché. Náš pot obsahuje látky, které když se spojí s elektrickými kontakty, způsobují korozi a podráždění.

g-watch

Vidíte, jak kontakty na hodinkách postupně mění svou barvu?

Ale společnost LG se k tomu hodlá postavit čelem. Chce své hodinky vylepšit tak, že pokud se hodinky nebudou nabíjet, nepůjde do kontaktů proud, a tak se zabrání korozi. Aktualizace bude dostupná všem, takže pomůže i stávajícím majitelům, kteří mají odřené ruce.

Zdroj: 9to5google

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru