Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Chytré hodinky GUESS CONNECT s technologií firmy Martian zažijí na veletrhu Mobile World Congress 2015 světový debut

Tyto chytré hodinky pro muže i ženy vynikají skvělou funkčností a současně jsou nepřehlédnutelným módním doplňkem

Firma GUESS® Watches v Evropě vůbec poprvé přestavila své nové chytré hodinky GUESS CONNECT. GUESS při návrhu hodinek spolupracovala se společností Martian WatchesTM, kalifornskou designérskou a technologickou firmou, která se zabývá návrhem módních chytrých hodinek a která za svou práci získala řadu ocenění. Výsledkem spolupráce jsou multifunkční, moderní chytré hodinky, ve verzích pro muže i ženy. Tyto chytré hodinky vychází ze stylu RIGOR, který je celosvětově nejprodávanější. Jsou vybaveny technologií firmy Martian, která nabízí výměnné prvky a současně je možné jí aktualizovat. Díky tomu si hodinky GUESS CONNECT zachovají svou aktuálnost a špičkovou technologii po řadu následujících let.

Fotografie – https://photos.prnewswire.com/prnh/20150227/178495

Hodinky GUESS CONNECT s technologií od Martian, které byly na letošním veletrhu CES 2015 oceněny čestnou cenou za inovaci (Innovation Award Honoree), budou během veletrhu Mobile World Congress 2015, který se uskuteční tento týden ve španělské Barceloně, představeny na společném stánku firem Martian Wathes a GUESS číslo CS124 v hale kongresového centra.

Chytré hodinky GUESS CONNECT nabídnou technologii Dual Mode firmy Martian, která umožňuje využívání funkcí hlasového ovládání přes technologii Classic Bluetooth a souačsně – díky technologii Bluetooth LE – přijímat hlášky a oznámení z mnoha tisíc oblíbených aplikací a programů přímo do hodinek na zápěstí bez nutnosti očního kontaktu a v režimu hands free.

Hodinky GUESS CONNECT obsahují kompletní modul Martian, včetně mikrofonu a vysoce kvalitního zvukového reproduktoru. To uživatelům umožňuje využívat zabudovanou aplikaci pro hlasové ovládání, díky které mohou zadávat jednotlivé příkazy hlasem a současně poslouchat a odpovídat na textové zprávy a e-maily přímo prostřednictvím hodinek. Navíc, díky speciální aplikaci, která je pro operační systémy iOS a Android k dispozici zdarma, si mohou uživatelé nastavit speciální vibrační signály pro přijímání hlášek a oznámení přímo do hodinek na zápěstí. To jim umožňuje naučit se rozpoznávat hlášky z jednotlivých aplikací. Navíc si poslední hlášky mohou na hodinkách zobrazit prostým poklepáním na hodinové sklíčko.

“Chytré hodinky GUESS CONNECT, Powered by Martian, již získaly řadu nadšených hodnocení a naši zákazníci se těší na to, až tuto jedinečnou kombinaci špičkových hodinek a módního doplňku uvidí na vlastní oči. Tyto chytré hodinky nejen hezky vypadají, ale současně plně uspokojí i potřeby zákazníků v souvislosti s náročným životním stylem dnešní doby. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se špičkovým a prověřeným technologickým inovátorem, jako je společnost Martian, na vytváření nových návrhů pro naše značkové chytré hodinky GUESS.”

Cindy Livingston

prezidentka a generální ředitelka firmy Sequel / GUESS Watches

I když se dnes hodinky kupují spíše jako módní doplněk, firma GUESS Watch si je vědoma hodnoty a důležitosti toho, že mladým, sexy zákazníkům a lidem kteří mají rádi dobrodružství, je potřeba nabídnout také špičkovou technologii, kterou by na svých zápěstích mohli nosit. Díky spojení této špičkové firmy v oblasti designu a módy s předním výrobcem chytrých hodinek se tak tyto nové chytré hodinky mohou stát vůbec prvními chytrými hodinkami, které budou současně prodávány jako módní doplněk v módních obchodech a online prostřednictvím elektronických prodejních kanálů.

O společnosti GUESS WATCHES

GUESS Watches představila svou kolekci dámských a pánských módních hodinek v roce 1983. V souladu s image firmy GUESS Watches, se tato značka snaží nabízet inovativní hodinky, které oslovují mladé zákazníky z celého světa, kteří mají rádi módu. Značka dokáže udržet krok s dnešními trendy díky tomu, že neustále přichází s novými nápady a její produkty vynikají špičkovým designem. Typickým zákazníkem značky GUESS jsou mladí, sexy zákazníci se smyslem pro dobrodružství, kteří hodinky považují za důležitou součást módních doplňků v jejich šatníku. Hodinky značky GUESS Watches se prodávají ve více než 100 zemích, prostřednictvím sítě distributorů a 20 tisíc obchodních míst. Výhradním celosvětovým držitelem distribučních práv k hodinkám značky GUESS Watches je společnost Sequel AG. Firma Sequel AG sídlí ve švýcarském Zugu a má pobočky v Londýně, Paříži, Hong Kongu, Torontu a Norwalku (Connecticut). Další informace najdete na webových stránkách www.guesswatches.com.

KONTAKT:

LISA GRAU, GrauPR (PR partner firmy GUESS WATCHES), Email: lisa@graupr.com, telefon: +1 760.207.9090, ANNIE SANTO, VP Marketing, GUESS WATCHES, Email: asanto@sequel-us.com, telefon: +1 203.523.7298

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru