Chystá se největší networkingová konference v ČR!

V rámci druhého ročníku Smart Business Festivalu, který opět připravuje sdružení CzechInno ve spolupráci se svými partnery, se seznámíte s exkluzivními novinkami z marketingu, efektivními personálními službami, chytrými řešeními v logistice a v podnikání jako takovém. Festival chytrého podnikání naplní očekávání všech byznysmenů, kteří chtějí zefektivnit svůj obchod využitím technologických, sociálních a ekonomických inovací. O příjemnou atmosféru a nával neotřelých novinek se postarají legendární jména, jako jsou generální ředitel CzechInvestu Karel Kučera, předseda Technologické agentury ČR Petr Očko, ministr průmyslu a obchodu ČR Jan Mládek a další.

Akce přinese zajímavé informace o chytrých řešeních a poukáže na racionální služby pro podnikatele, které jsou bezplatné či minimálně nákladné. Účastníci festivalu získají atraktivní obchodní kontakty a seznámí se s řadou odborníků. Samozřejmě, nebudou chybět údaje o tom, jak si vede Česká republika na evropském trhu.

Dveře mají otevřené potenciální, začínající i již aktivní podnikatelé, kteří chtějí do své činnosti zakomponovat chytré přístupy a nápady.

Smart Business Festival osloví široké spektrum podnikatelských subjektů – od zavedených firem, až po začínající živnostníky. Omezení nejsou ani, co se oborů podnikání týče, protože chytrá řešení se implementují napříč všemi segmenty.

Přidanou hodnotou projektu jsou informace vztahující se k praktickým důsledkům takzvaného Průmyslu 4.0 v běžném podnikatelském životě. Tato sekce informuje o možnostech využití prvků Průmyslu 4.0 v každé firmě, ať už je obor podnikání jakýkoliv. To vše doprovází tematický workshop s názvem „Připraveni na 4.0?“.

Program zahrnuje osm různě zaměřených bloků, které vzájemně prolínají a nabourávají do starostí každého podnikatele. V rámci každého bloku budou mít prostor známí řečníci, kteří vám prozradí zajímavé skutečnosti o dané oblasti. Jednotlivé bloky programu jsou tematicky rozdělené na:

  1. Materiální zdroje
  2. Lidské zdroje
  3. Finance
  4. Marketing
  5. Logistika
  6. Digitální řešení
  7. Poradenství
  8. Služby

Smart Business Festival se bude konat ve dnech 26. až 27. října 2016, přičemž se nabízí základní registrace pro oba dny konání za 790 korun anebo registrace se zapojením do B2B setkání za 1 690 korun. A základní jednodenní vstupy jsou za 490 korun. Stačí vyplnit registrační formulář.

14555966_10210545525175820_1052441578_n

Čtenářům tohoto článku přinášíme senzační akci, a to VIP vstup na festival. Akreditovat se můžete přímo na webové stránce akce, kde do akreditačního kódu zadáte heslo OBJEVIT 50.

Bohatý program

Slavnostní zahájení festivalu vypukne 26. října 2016 v 13:00 hodin v přednáškovém sálu a při této příležitosti promluví ministr průmyslu a obchodu ČR Jan Mládek, na jehož slova bude navazovat ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Vlachová. Poté se slova ujme generální ředitel agentury CzechInvest Karel Kučera. A úvodní blok zakončí inspirativními slovy předseda Technologické agentury ČR Petr Očko. O hodinu později se otevřou bloky Materiální a Lidské zdroje, Finance a Marketing. A následně budou zahájeny bloky Digitální řešení, Logistika, Poradenství a Služby. Ukončení přednáškové části festivalu se předpokládá kolem 17:00 hodin. Tento den plný užitečných informací bude zakončen ve společenském prostoru.

druhém festivalovém dnu se dveře přednáškového sálu otevřou v 10:00 hodin, kdy bude zahájena úvodní panelová diskuze moderovaná zástupci pěti světových velmocí 4. průmyslové revoluce. O nával informací se postará Günther H. Oettinger, komisař pro digitální ekonomiku a digitální společnost. A slavnostní zahájení ukončí Tomáš Prouza, koordinátor digitální agendy ČR.

Oběma dny se bude prolínat také program na expoziční části festivalu, kde se účastníci mohou podívat na expozice firem zabývající se výrobou chytrých produktů a poskytováním chytrých služeb. Nejenže společnosti umožňují vyzkoušet si chytrá řešení, ale zároveň o nich prozradí více podrobností.

Účastníci s registrací se zapojením do B2B setkání si užijí ještě něco navíc.

Festival okoření B2B setkání

V průběhu Smart Business Festivalu jsou připravena dvě setkání, která nabízí obchodní a strategické kontakty podnikatelům, kteří hledají potenciální partnery. Dne 26. října 2016 se odehraje B2B Smart Business Event, a to od 15:00 do 17:00 hodin. A následující den se bude konat B2B Industry 4.0 Event od 11:00 do 13:00 hodin.

V letošním roce se Festival chytrého podnikání bude konat v multifunkčních Křižíkových pavilonech na Výstavišti Expo v Praze Holešovicích.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru