Chybička sem, chybička tam – do soutěže od Alzy se zkrátka nemáte šanci přihlásit

Je to teprve chvilka od doby, co byla spuštěná soutěž pro studenty s názvem Alza Developer Challenge 2016. Alza nabádá studenty a studentky, aby dokázali, že mají programování v krvi. Jenže pokud se budete chtít o této soutěži dozvědět víc, narazíte na pravidla soutěže z roku 2015. Tak jak se vlastně věci mají?

Pokud jste se pokoušeli zaregistrovat, nejspíše se vám to nepovedlo. Pokud se pustíte do vyplňování registračního formuláře na stránkách soutěže, nepovede se vám to. Nepovede se vám to ani v případě, že se pokusíte stránku obnovit. No, co si budeme povídat. Do konce registrace zbývají ještě 4 dny, takže pokud se vám to povede, jste skvělí a určitě vyhrajete první místo v soutěži!

Spustili jsme přihlašování do dalšího ročníku naší Alza Developer Challenge a čekáme na soutěživé programátory a programátorky, kteří se nebojí změřit své znalosti v našem online testu. Přihlašování na https://www.alza.cz/challenge

Vypadá to, že Alza má stroj času a aktuální soutěž se koná v minulosti

Přizpůsobit pravidla aktuální soutěži by někdy nebylo na škodu. Zvlášť když se jedná o tak známou a mnohými oblíbenou společnost.

Screenshot_5

Zdroj: Alza

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru