Dnes vyšlo 1 článků

Chybí vám na Twitteru hvězdičky? Víme, jak je dostat zpátky

Twitter před několika dny nahradil hvězdičky, které symbolizovaly „oblíbené“, srdíčky, které nově znamenají prostý „lajk“. Twitter to udělal proto, že lajky jsou známé ze všech aplikací, a tak budou novým uživatelům připadat logičtější. Jenže staří uživatelé jsou zase zvyklí na hvězdičky a oblíbené tweety. Tak co s tím?

Už po pár hodinách se objevilo rozšíření pro prohlížeč Google Chrome, které vám hvězdičky navrátí. Rozšíření Fav Forever brooklynského vývojáře si stačí jen nainstalovat, a kdykoliv otevřete Twitter v Google Chromu, místo srdíček budete mít opět své staré známé hvězdy.

„3. listopadu 2015 se navždy změnily životy milionů uživatelů Twitteru,“ píše se v popisku rozšíření. „Tam, kde byly včera hvězdy, jsou dnes srdce. Fav Forever přináší hvězdy zpět.“

Nástroj má určitá omezení. Nemění srdíčka mimo Twitter.com a na uživatelských profilech vedle počtu followerů uvidíte lajky místo oblíbených. Ale pro rozhořčené uživatele patřící do #TeamStar je to pořád lepší než nic.

missing_stars

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru