Dnes vyšlo 15 článků

Chyba v Messengeru v iOS11 způsobuje zamrznutí klávesnice

Uživatelé služby Messenger se v systému iOS čím dál častěji setkávají s novou chybou. Již po několika slovech zamrzne klávesnice a uživatelé nemohou pokračovat v psaní zpráv. 

Používáte operační systém iOS11 a chatujete často s přáteli na Messengeru? Pak jste se mohli setkat s chybou, na kterou si nyní stěžuje čím dál více uživatelů. Po několika málo slovech totiž zamrzne klávesnice a není možné napsat cokoliv dalšího. Na tuto chybu dnes upozornil prostřednictvím Twitteru uživatel @ brians_books, který zároveň nahrál obrázek, kde je vidět, jak se aplikace chová.

Fb

Společnost Facebook uznala, že se touto problematikou zabývá. Zatím však není dán žádný termín, kdy by mohla být chyba odstraněna. Zdá se, že prozatím neexistuje žádné řešení.

zdroj/foto: theverge.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru