Dnes vyšlo 15 článků

Chtěli byste si žít jako papež? Pope Simulator vám to umožní

Chtěli byste si žít jako papež? Pope Simulator vám to umožní

Přiznejme si to, asi jste se nikdy nezamýšleli nad tím, jaké je to být papežem. A ještě méně pravděpodobné je, že byste si představovali, že žijete jeho život. Nicméně Pope Simulator vám klidně umožní stát se papežem a vyzkoušet si jaké to je – samozřejmě že pouze virtuálně. 

Popis simulátoru na stránce Steam zní: „Realistický simulátor papeže – čelí problémům moderního světa z pohledu hlavy církve. Rozhodněte se, která bude mít vliv na osud lidstva, převede a podpoří davy lidí. ” Plánujte strategické kroky církve prostřednictvím věrných vyslanců. Spravujte své cesty po celém světě. Bojujte za mír.

Během posledních několika let došlo k velkému přílivu simulátorů, který vám umožní zažít role určitých pracovních míst nebo životních stylů, které byste za normálních okolností neměli šanci poznat. Pokud jste někdy přemýšleli, jaký je život ve Vatikánu, za nedlouho se to můžete dozvědět.

Snímek obrazovky 2020-04-30 v 14.29.40

Některé z funkcí zahrnutých do Pope Simulatoru jsou schopny „ovlivnit světové bohatství“, „zasahovat do mezinárodní politiky“, „bojovat za mír na Zemi“ a využít „sílu vaší víry k pomoci ostatním“. Důsledky rozhodnutí pak budete virtuálně prožívat, tudíž se z části jedná také o strategickou hru a ne jen o sumilátor.

A nejedná se o jedinou virtuální hru/simulátir, který by měl být v dohledné době vydaný a týkal se náboženství, přesněji křesťanství. Chystá se hrat s názvem I Am Jesus Christ. Ani jedna z uvedených novinek zatím nemá přesné datum vydání.

 

Zdroj,foto: ladbible.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru