Dnes vyšlo 15 článků

Chrome Music Lab spouští nový nástroj pro tvorbu hudby: Song Maker

Chrome Music Lab spouští nový nástroj pro tvorbu hudby s názvem Song Maker. Tento prohlížeč vám umožní naprogramovat smyčky pro dva různé nástroje dle vašeho výběru, které následně uložíte a můžete je poslat komukoliv dalšímu s výzvou ke spolupráci.

song maker

Google Creative Lab zahájil fungování Chrome Music Lab již v roce 2016. V Chrome Music Lab se můžete naučit pracovat se sekvencí melodií, hrát základní akordy nebo stanovit rytmus. Song Maker je o něco složitější, ale stále se jedná o velmi jednoduchý nástroj, se kterým se snadno naučíte. V Song Makeru si můžete vybrat z několika hudebních možností pro každou sekci a vytvořit si poznámky pomocí myši, klávesnice nebo prstu v závislosti na vašem zařízení. Song maker naleznete zde.

zdroj/foto: musiclab

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru