Chrome Music Lab spouští nový nástroj pro tvorbu hudby: Song Maker

Chrome Music Lab spouští nový nástroj pro tvorbu hudby s názvem Song Maker. Tento prohlížeč vám umožní naprogramovat smyčky pro dva různé nástroje dle vašeho výběru, které následně uložíte a můžete je poslat komukoliv dalšímu s výzvou ke spolupráci.

song maker

Google Creative Lab zahájil fungování Chrome Music Lab již v roce 2016. V Chrome Music Lab se můžete naučit pracovat se sekvencí melodií, hrát základní akordy nebo stanovit rytmus. Song Maker je o něco složitější, ale stále se jedná o velmi jednoduchý nástroj, se kterým se snadno naučíte. V Song Makeru si můžete vybrat z několika hudebních možností pro každou sekci a vytvořit si poznámky pomocí myši, klávesnice nebo prstu v závislosti na vašem zařízení. Song maker naleznete zde.

zdroj/foto: musiclab

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru