Tisková zpráva: Christophe François na pozici Chief of Staff ve společnosti AVG

Bývalý General Counsel společnosti AVG Technologies se přesouvá na novou pozici v ředitelství firmy

Společnost AVG Technologies (NYSE: AVG), poskytovatel nástrojů pro internetovou bezpečnost více než 177 milionům aktivních uživatelů, dnes oznámila povýšení Christopha Françoise na pozici Chief of Staff pro generálního ředitele Garyho Kovacse. Po svém více než čtyřletém působení v AVG přichází na novou pozici s cílem přinést nové myšlení a energii pomáhající společnosti k dalšímu růstu a také prosazovat růstovou obchodní strategii v roce 2014 i v dalších letech. Bude působit ze sídla společnosti AVG v nizozemském Amsterdamu.

(Fotografie: https://photos.prnewswire.com/prnh/20140220/SF68547 )

Christophe François zastával ve společnosti AVG pozice General Counsel a Corporate Secretary po více než čtyři roky, během nichž byl zodpovědný za všechny právní záležitosti, obchodní kontrakty, řízení procesů společnosti a dodržování norem. Provedl AVG komplexními procesy a transakcemi a obecně posílil byznys společnosti podporou obchodních partnerství a akvizicí, jakož i rozvoje obchodních a organizačních strategií.

„Role Chief of Staff je velice důležitá a vyžaduje detailní znalost odvětví, v němž působíme,“ říká Gary Kovacs, generální ředitel společnosti AVG Technologies. „S Christophem budeme úzce spolupracovat na definování a vylepšení robustní a ambiciózní obchodní strategie a společně s interními týmy pak prosazovat její naplnění. Vzhledem k tomu, že Christophe je dlouholetým managerem AVG, který přispěl svými zkušenostmi a hlubokou znalostí AVG k růstu společnosti a úspěšnému IPO, má také správný vhled a schopnosti pro novou pozici.“

Všechny obchodní známky jsou majetkem jejich vlastníků.

(Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20120306/SF65434LOGO )

O AVG Technologies (NYSE: AVG)

Posláním AVG je zjednodušit, optimalizovat a zabezpečit zkušenost na internetu také zprostředkovat pocit bezpečí v dnešním propojeném světě. Výkonný a snadno použitelný AVG software a služby online poskytují uživatelům kontrolu nad jejich prací na internetu. Výběrem AVG softwaru a služeb se uživatelé stávají součástí důvěryhodného globálního společenství, které těží z výhod vzájemné ochrany a podpory. AVG se rozrostla uživatelská základna na 177 milionů aktivních uživatelů k 31. prosinci 2013 a nabízí portfolio produktů, které se zaměřuje na spotřebitele a malé firmy, včetně zabezpečení internetu, optimalizace výkonu PC, online zálohování, mobilní bezpečnost, ochrany identity a rodinného bezpečnostního softwaru.

www.avg.com

Zůstaňte v kontaktu s AVG

•Pro aktuální zprávy sledujte AVG na Twitteru: www.twitter.com/AVGfree

•Staňte se fanouškem AVG na Facebooku: www.facebook.com/AVG

•Připojte se k naší komunitě na LinkedInu: www.linkedin.com/groups?gid=2719797

•Sledujte naše videa na www.youtube.com/user/officialAVG

Kontakt: Spojené státy, Deanna Contreras, AVG Technologies, Deanna.contreras@avg.com, + 1 (415) 371 2001; Zbytek světa, Stephanie Kane, AVG Technologies, Stephanie.kane@avg.com, + 44 (0)7817 631016

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru