Dnes vyšlo 15 článků

#ChristmasDay: Nemáte dárek? Vyřešte to na poslední chvíli od počítače

#ChristmasDay: Nemáte dárek? Vyřešte to na poslední chvíli od počítače

Ano, dneska je Štědrý den. Jestli taky patříte mezi ty chorobné odkladače povinností, kteří si už od listopadu říkají, že na shánění dárků je přece ještě čas, dnes už byste skutečně měli něco začít dělat. Problémem ovšem zůstává, že takhle na poslední chvíli toho už moc neseženete.

Ale buďte v klidu. Mohl by vám pomoct třeba zajímavý projekt Air Bank. Tenhle reklamní tah je sice jednoduchý, ale opravdu se jim povedl. Prakticky jde jen o to, že nechali vytvořit web a několik dárkových karet, které můžete využít. Je to dokonalý příklad toho, že občas stačí pouze dobrý nápad.

Reklamní kampaň je založena na sloganu Air Bank: „I banku můžete mít rádi.“ Byl trošku poupraven do formy: „I Vánoce můžete mít rádi.“  Není totiž důvod se o Vánocích stresovat. Ani tím, že ještě nemáte dárky.

Vytvořte, vytiskněte a darujte

Na webu www.ivanocemuzetemitradi.cz jsou pro vás připravené jednoduché dárkové karty. Můžete někomu darovat milou donášku nákupu až domů, společně uplácaného sněhuláka, společné fandění oblíbenému týmu nebo třeba předčítání oblíbené knížky na dobrou noc. A samozřejmě si můžete vymyslet i jakýkoliv vlastní dárek.

hlidani-deti

Pak si jen zvolíte, jakým způsobem chcete dárek předat – mailem, vytisknout, stáhnout, přes Facebook nebo Twitter. Sice to není tak úplný dárek a v dnešní době jsou stejně všichni zaměření na materiální statky, ale lepší než nic, nemyslíte? A možná se najde někdo, koho takovou maličkostí skutečně potěšíte. 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru