Chlapec s autismem neudělal zkoušky. Od školy obdržel dojemný dopis

Učitelka jménem Ruth Clarkson ze školy Lansbury Bridge School & Sports College napsala dojemný dopis 11letému chlapcovi s autismem poté, co se mu nepodařilo složit SAT zkoušky. Ben Twist dělal vše, co mohl, nicméně výsledky pro něj dopadly špatně. Učitelka si však uvědomila, že zkoušky nejsou všechno a napsala chlapcovi emotivní dopis.

Učitelka poukázala na to, že Ben má talent ve spoustě jiných oblastí, které nejsou v těchto testech měřeny. Patří mezi ně například umělecké nadání, sportovní schopnosti či hudební schopnosti. A dále zmínila, že ocenitelná je jeho laskavost, rostoucí nezávislost a podobně. Gail Twist, Benova matka, po přečtení dopisu zůstala v slzách. Sdílela fotografii dopisu na Twitteru s titulkem:

 „V slzách. Dopis mému 11letému autistickému synovi od školy. Tyto testy měří jen něco z vás.“

Seznamte se s Benem Twistem, autistickým 11letým studentem školy Lansbury Bridge School & Sports College.

Bohužel, nepodařilo se mu uspět v SAT zkouškách. Později obdržel neočekávaný dopis od své učitelky.

Zdroj: Bored Panda

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru