Dnes vyšlo 1 článků

Chip: robotický pes, který vás bude poslouchat

Chip je nový, velice úspěšný startup, který se nedávno objevil na webu Indiegogo. Je to robotický pes, kterého si sami vytrénujete, bude si s vámi hrát, v noci bude chodit spát, takže vás nebude budit, a bude se snažit být vaším nejlepším kamarádem.

Chip je robotický pes, který se svým chováním velice podobá živým psům. Chtěli by například vaše děti psa, ale nemůžete si ho dovolit z časových důvodů? Pak je Chip ideálním řešením. :-)

lzajg8uoyk4bbkarv7cy

Chytrý náramek

Díky chytrému náramku vás Chip jednoznačně pozná a bude vás následovat, čekat, až přijdete domů, a dokonce vám připomene, že je čas na jídlo nebo na hraní.

qnvjpwdqtykxvguz1f9s

Umělá inteligence

Díky umělé inteligenci je Chip adaptivní osobností, která je schopna poslouchat vaše příkazy jako jsou například nošení míčku a dokáže se vyhýbat překážkám. Je vybaven velice pokročilým pohybovým systémem a je velice hbitý.

chip

Technická specifikace

Chip je vybaven 20 senzory, díky kterým je schopen až neuvěřitelných kousků a reagovat na podněty. K Chipovi dostanete také chytrý balonek, chytrý náramek a chytrou postýlku, do které se uloží vždy, když je čas jít spát.

chip tech

Robotického psa Chipa můžete pořídit na Indiegogo od 179 dolarů, tedy cca 4500 Kč.

fn0mvimcgmhhsmakjqsa

Zdroj/foto: indiegogo

Komentáře

Nahoru