Dnes vyšlo 15 článků

Chilly’s bottle: udržuje nápoj stále studený

Chilly’s bottle: udržuje nápoj stále studený

Přijemně vychlazenou vodu může mít vždy u sebe. Nová Chilly’s bottle je novinkou na trhu, která udrží váš nápoj chladný. Majitelé firmy tak chtějí předejít zbytečnému zamořování planety plasty. Ušetříte za chlazené vody v plastových lahvích. Budete ji mít vždy u sebe.

Značka Chilly’s byla založena v roce 2010 Jamesem Butterfieldem a Timem Bouscarlem, s cílem poskytnout lidem možnost mít vždy studenou vodu na cestách, aniž by museli kupovat plastové láhve na jedno použití.
Výsledkem byla Chilly’s Bottle. Moderní a stylový výrobek navržený tak, aby kombinoval pohodlí plastové lahve na vodu s vysoce výkonnou technologií a ekologickými výhodami.

Snímek obrazovky 2018-07-09 v 15.49.54

Chilly’s nevyrábí pouze lahve na vodu. V sortimentu má také nádobku na jídlo např. čerstvé, vychlazené ovoce nebo uzavíratelný hrnek na kávu. Lahve na vodu nabízí ve čtyřech velikostech – 260 ml, 500 ml, 750 ml a 1, 8 l. Nejmenší velikost se tak vejde i do kabelky. Největší zas můžete použít na dlouhé cesty. Při tvorbě designu si výrobci potrpěli na kombinaci jednoduchosti s praktičností. Lahev si zachovala svůj tradiční tvar a je uzavíratelná víčkem. Nicméně můžete si vybrat z množství barevných provedení. Použití i design je inspirovaný klasickým běžným životem ve městě, kde si každý druhý kupuje vodu v plastové lahvi, kterou následně vyhodí. Je to další krok šetrný k životnímu prostředí, přičemž nemusíme slevit ze svého komfortu. Zároveň Chilly’s přispěje k dodržování pitného režimu v žhavých letních měsících.

Snímek obrazovky 2018-07-09 v 15.50.08

Můžete si také Chilly’s produkty objednat a nechat na ně aplikovat svůj brand. Minimální počet objednaných kusů je 30. Můžete tak svým zaměstnancům pořídit praktický dárek, který je ekologický.

Zdroj, text/foto: chyllisbottles.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru