Chcete z Youtube videa jen zvuk?

Chcete z Youtube videa jen zvuk?

Dívali jste se někdy na nějaké Youtube video a zalíbila se Vám jeho zvuková stopa? Chtěli byste ji ve formátu .mp3, ale nechcete k tomu okamžitě i obraz? Je to možné pomocí několika bezvadných programů do PC nebo jednoduše pomocí zajímavých webových stránek, které Vám v tomto článku doporučíme a budete moci stahovat zvukové stopy jakéhokoliv videa na Youtube.com.

Pro někoho to může být problém, někomu to fungovat nemusí, ale proč se tedy zahazovat se složitými programy, když stačí jednou zkopírovat link na video a následně chvíli počkat? Během pár minut máte v PC bezvadnou MP3 přehrávající zvukovou stopu Vašeho videa. Můžete si tak tedy stáhnout zvukové záznamy z koncertů, různé proslovy, pohádky a další. Na Youtube.com je vše.

Pokud jste se tedy rozhodli, máme pro Vás dvě námi vybrané stránky. Hodnotíme je jako ve svém oboru nejlepší. Stačí u nich pouze zkopírovat odkaz na video do textového pole a vyčkat. Čekání se sice může trochu protáhnou, ale to nevadí. Času je dost a za výsledek to stojí. Ten se Vám na konci zobrazí formou textového odkazu přímo na soubor v mp3. U námi vybraných webových stránek jsme nezaznamenali žádné chyby v procesu přeměny, ani ve výsledku.


Ukázka vložení Youtube videa do Listentoyoutube.com.

Abychom se konečně dostali dále, můžete si vybrat jednu ze dvou stránek, kterými jsou Listentoyoutube.com a Vidtomp3.com. Existuje mnoho dalších a stačí pouze zagooglit. Jak jsem již však psal, tyto dvě stránky můžeme s kolegy jen doporučit.

Příjemné stahování.

Štítky: ,

Petr je jedním ze spoluzakladatelů diskuzního portálu RostWorld.cz. Podílel se na složení moderátorského týmu a dodnes je jedním z nejvyšších lidí z RostWorldu. Drží se v anonymitě, ale rozhodl se pomoci i našemu magazínu. Proto se bude starat o zajímavé články ze světa IT a rozhovory se členy magazínu.

Komentáře

  • vilem

    Mám počítač windows xp a nemam ta zvuk

Nahoru