Dnes vyšlo 15 článků

Chcete taky AndrejůvTarif.cz?

Výrok pana Babiše na Twitteru, kde se veřejně přiznal, jak neuvěřitelně levný tarif vyjednal pro zaměstnance Ministerstva financí ČR, jste nejspíš nemohli minout. Je toho plný internet, protože nikdo nechápe, proč se Babiš takovou věcí veřejně chlubí a jak je to vůbec možné, že se ceny pro ministra a pro běžné lidi o tolik liší.

O tom, že v ČR jsou datové tarify jedny z nejdražších, se mluví už nějakou dobu. Někteří Češi to řeší využíváním zahraničních operátorů, určitou možností jsou také projekty jako ChatSIM, která umožňuje využívat data na chatování po celém světě za jednotnou velmi příznivou cenu. A pak si přijde pan Babiš s tím, že má 10 GB za 109 Kč měsíčně.

minfin

Chtěl snad dát najevo, kolik peněz tím ministerstvo ušetří?

Pravděpodobně ano. Pochvalu ovšem nedostal. Všichni reagovali tak, jak se dalo očekávat.

babis-reakce

Chcete taky tarif, jaký má Andrej?

Dokonce už vznikl web AndrejuvTarif.cz, který si klade za cíl shromáždit co nejvíce lidí, co si přejí mít neomezené volání a 10 GB dat za 163 Kč. Na ministerstvu bude tarif využívat asi 5000 zaměstnanců. Autoři webu chtějí dát dohromady také tolik lidí (faktem je, že po republice je určitě daleko více takových, kteří by tento tarif chtěli) a oslovit operátory. Přidat se zaregistrováním e-mailu můžete i vy.

menu-tarif

Kéž by to mělo nějaký efekt…

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru