Dnes vyšlo 1 článků

Chcete selfie s Cristianem Ronaldem? S touto aplikací si ji můžete udělat

Fotbalová superstar Cristiano Ronaldo představuje aplikaci zvanou CR7Selfie, prostřednictvím které si můžete udělat selfie s fotbalovou hvězdou (ve smokingu, při zpěvu karaoke apod.) a zároveň pomůžete dětem. Snímek můžete sdílet na sociální síti a pochlubit se svým přátelům, že jste na fotce po boku nejslavnějšího portugalského fotbalisty.

Aplikace, kterou si můžete stáhnout z iTunes i Google Play, stojí 1,99 dolarů (64,99 Kč), přičemž nespecifikovaná částka z každého stažení poputuje na účet organizace Save The Children.

cristiano ronaldo aplikace

Aplikace CR7Selfie, Zdroj: Google Play

„Od samého začátku jsem věděl, že chci aplikaci na charitativní podporu, které věřím,“ uvádí Cristiano Ronaldo. „Podílím se na aktivitách organizace Save The Children už několik let a věděl jsem, že je nejlepším partnerem pro tuto aplikaci. Jako otec a globální ambasador organizace jsem odhodlán usilovně pracovat na tom, aby tyto děti čekala lepší budoucnost. Vyzývám všechny, aby si stáhli tuto aplikaci a udělali si selfie se mnou kdykoliv a kdekoliv. A současně pomohli dětem v nouzi.“

V aplikaci si fanoušci mohou vybrat z celkem 68 fotografií Cristiana Ronalda v různých pózách a různém oblečení. K dispozici je také 39 filtrů, se kterými můžete selfie upravit. Nové fotky Cristiana Ronalda budou neustále přibývat, přičemž zakoupit se budou dát za 99 centů za kus. Z této částky také určitá část poputuje na účet organizace Save The Children.

Finanční prostředky získané přes tuto aplikaci dají možnost dětem po celém světě začít nový a bezpečný život. Jen v roce 2015, organizace Save The Children pomohla 185 milionům dětí ve 125 zemích světa.

Cristiano Ronaldo byl jmenován ambasadorem organizace Save The Children v roce 2013. S více než 230 miliony sledujících na sociálních sítích se proslulý fotbalista nebojí, že by se aplikace neuchytila. Podpora organizace, která pomáhá dětem ohroženým válkou, hladomory a životními podmínkami, je určitě smysluplná.

„Jsme vděční za partnerství a práci s Cristianem Ronaldem, který chce vyvolat pozornost na dětskou problematiku po celém světě,“ říká Carolyn Miles, prezidentka a CEO společnosti Save The Children. „Jedno z jedenácti dětí nechodí do školy. Děti z řad uprchlíků mezi ně patří s pětinásobnou pravděpodobností. Toto partnerství a síla sociálních médií může mít neuvěřitelný dopad na děti po celém světě a může jim otevřít dveře k učení a dalším příležitostem na jejich cestě k dosažení plného potenciálu.“

Zdroj: Save The Children

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru