Chcete se naučit podnikat? Chybí vám motivace? Nově vám můžeme nabídnout pomoc!

Chcete se naučit podnikat? Chybí vám motivace? Nově vám můžeme nabídnout pomoc!

Vážení čtenáři, na předposlední říjnový víkend jsme si pro vás připravili menší překvapení. Spustili jsme totiž nový magazín, který s námi bude spolupracovat a na který budeme i my sami psát. Je zaměřený na podnikání, motivaci, seberealizaci a příběhy úspěšných podnikatelů. Rádi bychom vás pozvali na www.mladýpodnikatel.cz!

Co to MladýPodnikatel.cz je?

Magazín s podobným vzhledem, podobnou redakcí a stejným provozovatelem. To je MladýPodnikatel.cz, jehož cílem je publikování článků na téma podnikání a to hlavně v začátečnické úrovni. Web se hodí každému, kdo začíná podnikat, hledá pomoc a vysvětlení neznámých pojmů. Články budou doplněny o rozhovory s úspěšnými podnikateli, jejich příběhy a rady do začátků. K tomu všemu zde najdete i základní pojmy, které do podnikání musíte znát.

„Cílem našich stránek není poskytovat právní informace o podnikání, nabízet zpravodajství ze světa ekonomie a ani nechceme psát super-akademicko-fantastické články o byznysu. Chceme pouze polemizovat a motivovat mladé lidi,“ uvádí magazín ve svém představení.

MladýPodnikatel.cz bude publikovat články minimálně každý druhý den. Postupem času je jeho cílem počet článků zvýšit a publikovat jich několik denně.

Zajímavou funkcí webu je Poradna. Skrze tu se můžete zeptat na jakoukoliv otázku týkající se podnikání. Redakce se v co nejkratším čase pokusí na formou článku odpovědět. Již v tuto chvíli jsou připraveny první rozhovory, které budou čtenáře nejen seznamovat s příběhy úspěšných podnikatelů, ale zároveň i motivovat.

„Ve sféře podnikání existuje mnoho postupů, které je mnohdy potřeba znát, aby se podnikající člověk nedostal do nějaké kolize se zákonem a pravidly podnikání a měl vše v naprostém pořádku. Spoustu věcí se totiž jinak dozví jen dlouholetou praxí,“ dodává Vojtěch Král, šéfredaktor magazínu. Více se dočtete v uvítacím článku.

Věříme, že se vám náš nový magazín bude líbit a někdy si na něm přečtete některé ze zajímavých článků. Děkujeme,

redakce Objevit.cz a MladýPodnikatel.cz

Magazín MladýPodnikatel.cz s námi velmi často spolupracuje. Publikuje články o podnikání, motivaci a psychologii, velmi často i rozhovory. Vycházejí i články týkající se internetu, jež vám občas doporučujeme.

Komentáře

Nahoru