Dnes vyšlo 15 článků

Chcete levnější Kindle 5 a bez reklam?

Chcete levnější Kindle 5 a bez reklam?

Jestliže nevlastníte ještě čtečku elektronických knih, tak by se vám mohla hodit nová akce od Amazonu. V německém obchodě Amazon.de lze nyní koupit o 10 EUR levnější čtečku Amazon Kindle 5. Pokud si ji objednáte z Německa, vyjde vás na 1770 Kč (+ navíc cena za poštovné a poplatek za přeposlání z německé virtuální adresy, kam si čtečku necháte zaslat, a následně přeposlat do České republiky nebo na Slovensko).

Čtečku Kindle 5 bez reklam můžete nakupovat přímo na Amazon.de. Návod si založit virtuální adresu v Německu a objednat Kindle 5 je popsán níže.

Jak si založit virtuální adresu v Německu a objednat levně Kindle 5

V německých eshopech se dá nakoupit řada zajímavých věcí od elektroniky až po oblečení, lahůdky atd. Již nyní si tam můžete zakoupit nejlevněji Kindle 5, Kindle 4, Kindle Paperwhite a nebo tablety Kindle Fire.

Než ale začnete nakupovat v německých obchodech online, budete si muset založit virtuální německou adresu. Většina internetových obchodů v Německu neposílá zboží přímo do České nebo Slovenské republiky a pro tento případ se právě hodí virtuální adresa. Na vaši virtuální adresu si necháte zasílat zboží z německých obchodů a následně za rozumný poplatek si toto zboží pošlete dále na vámi zvolenou adresu.

Virtuální adresa v Německu

Pro někoho může znít virtuální adresa magicky, ale není to žádná věda. Poskytovatel této služby MailboxDe má sklad v Německu a vám po registraci poskytne klasickou poštovní adresu, která obsahuje vaše jméno a unikátní číslo klienta, ulici, město, PSČ atd.

Takto získanou virtuální adresu budete vyplňovat jako doručovací adresu v objednávkových formulářích v německých internetových obchodech. Jakmile obchod odešle zboží bude doručeno na vaši virtuální adresu a ve skladě podle vašeho jména a unikátního čísla na balíčku, zjistí že zásilka je určina pro vás a uloží ji ve skladě mezi vaše ostatní zásilky.  Jakmile sklad zásilku zpracuje, zanese o ní informace (váha, atd..) do svého informačního systému a vám je automaticky odeslán informační email o přijetí zásilky na sklad.

Poskytovatel virtuální adresy nebo „schránky“ nabízí několik služeb, které mají různé ceny. Například máte možnost si nechat více přijatých balíčků spojit do jednoho a nechat si je zaslat naráz na jednu adresu, díky tomu můžete ušetřit docela slušně na poštovném. Zajisté máte také možnost si každou přijatou zásilku nechat poslat zvlášť a to na různé adresy. Takže si lze bez problému nechat poslat jeden balíček k sobě domů, druhý nechat poslat k babičce a nebo ke kamarádovi. Záleží na tom, co zrovna preferujete.

Proces přeposílání je následující:

  1. V internetovém obchodě si objednáte nějaké zboží a jako doručovací adresu zvolíte vaši virtuální adresu.
  2. Po nějaké době vám obchod zboží zašle na vaši virtuální adresu.
  3. Ve skladě je vaše zásilka přijata a díky unikátnímu kódu a vašeho jména zařazena mezi vaše ostatní zásilky.
  4. Do systému jsou zanešeny informace o zásilce a vám je odeslán informační email o přijetí zásilky.
  5. V administračním online systému MailboxDe si naplníte účet kreditem (peníze) jestliže nemáte dostatek kreditu na účtu na zaplacení přeposlání zásilky a poštovné. (kredit lze dobít převodem na účet nebo online platbou).
  6. Vyberete si vaši zásilku na skladě, nastavíte adresu kam má být odeslána a jakým typem dopravy a potvrdíte její naplánování odeslání.
  7. V nejbližší možné době vám je zásilka odeslána například Českou poštou na požadovanou adresu v ČR nebo SK.
  8. Dopravce vám zásilku doručí.

Videonávod jak si založit virtuální schránku v Německu u MailboxDe

Jakmile se zaregistrujete u MailboxDe dle návodu,  na váš email vám dorazí informační email, ve kterém naleznete vaši virtuální adresu, na tu si pak budete nechávat posílat zboží z internetových obchodů. Virtuální adresa má tento formát:

Mailboxde.com
Jmeno Příjmení, ID vaše id
Dresdner Str. 9
02763 Zittau
Germany

Tak teď už víte, jak si objednat čtečky Kindle nebo jakékoliv jiné zboží v obchodě Amazon.de, pak už si bude umět samy nakoupit nejlevnější čtečku Kindle.

Zdroj: https://www.amazon-kindle.cz/1-dil-serialu-jak-levne-koupit-ctecku-kindle-5-a-kindle-paperwhite-a-nebo-cokoliv-jineho-u-sousedu-v-nemecku/

Komentáře

Nahoru