Chcete 200.000 Kč? Nechte si udělat tetování a máte je!

Chcete 200.000 Kč? Nechte si udělat tetování a máte je!

Udělat pořádnou, efektivní a třeba i originální reklamu na svůj internetový projekt, to zdaleka není tak jednoduché. Díky internetové reklamě žije většina webových stránek na světě a proto si ani neumíte představit, jaké se v ní točí peníze. Zajímavou nabídku zveřejnil server Obědvat.cz, který skrze video s krásnou slečnou vyhlásil soutěž o 200.000 Kč. Co za to? Pouze jedno centimetrové tetování.

Ačkoliv se celá věc zdá až nechutně jednoduchá, je v tom velký háček. Zájemce o výhru si musí tetování pořídit na svoje čelo. Navíc musí být natrvalo, musí být čitelné a jeho výška musí být minimálně deset milimetrů. Jeho text musí obsahovat internetovou adresu serveru.

Z výherce se stane nejen boháč, ale zároveň krasavec. Takto pořízená reklama bude mít samozřejmě minimální efekt, ale připoutala média, jako jsme my. Upozornění na kuriózní soutěž se tak bude šířit internetem společně s odkazem na server, který tak získá pěknou návštěvnost. Jen hlupák by si myslel, že chtějí jen tak zbytečně vyhodit dvě stě tisíc…

Výherce navíc tetování nesmí smazat. Musí být natrvalo. Podmínky soutěže dokonce stanoví podmínku, která ukládá výherci povinnost vrátit výhru v případě, že by si do pěti let tetování nechal smazat. Výherce navíc dostane roční poukázku na obědy zdarma ve vybrané restauraci.

[poll id="62"]

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru