Chceš chatovat s celebritami? S Productem Hunt můžete!

Patříte mezi lidi, kteří chtějí vědět o všem co se děje ve světě techniky, her, knih nebo filmu? Product Hunt spouští službu, která vám umožní se zapojit do rozhovoru se zakladateli firem, investor, hudebníky a ostatními zajímavými lidmi.

Každý kdo se zaregistruje na stránkách Product Hunt bude mít možnost chatovat a pokládat otázky známým osobnostem, mezi kterými už byl například i známý herec a investor Ashton Kutcher, Jessica Livingston. CEO Ryan Hoover prohlásil, že ze začátku budou denně probíhat 1-3 chaty, což se ale může postupem času změnit. Abyste neprošvihli blízký live chat, budou vám chodit před začátkem vždy maily s upozorněním.

Zkoušíme vytvořit mix chatu od techniky až po knihy, což může být pro mnoho lidí zajímavé; řekl Ryan.

Screenshot_1

Product Hunt je jediným místem, kde se můžou známé osobnosti podělit o svůj příběh a dostat zpětnou vazbu od veřejnosti

Se službou LIVE má tedy každý návštěvník možnost vyjádřit svůj názor, a nebo se zeptat na to, co ho doopravdy zajímá. Díky tomu Ryan očekává větší zapojení do diskuze a prohlásil, že známí podnikatelé, baviči a autoři jsou přitahování stránkou z toho důvodu, že je to jediné místo, kde se můžou podělit o svůj příběh, odpovědět na otázky a dostat zpětnou vazbu od veřejnosti.

Zdroj: Startitup

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru