Dnes vyšlo 15 článků

Charitativní projekt: Kupte si samé jedničky!

Šest hodin do konce unikátního projektu na portálu Slevomat.cz. Pakliže chcete svým ratolestem dopřát pohodový školní rok (nebo alespoň první pololetí), předplaťte mu samé jedničky, funkci předsedy třídy či prodloužení přestávky o deset minut. Koupením voucheru za pouhou 1 Kč zároveň přispějete na vzdělávací programy UNICEF.

Protekce je dnes všude, kam se podíváte. Od politiky, přes zdravotnictví, až po školství. Tak proč by protekci nemohl mít prvňáček? Jeden voucher platí pro jednu osobu a pro jednu výhodu. Pakliže chcete svému dítěti koupit více výhod, musíte zakoupit více voucherů.

4261139-30d65b

Protekční výhodičky pro všechny dětičky

Výhody pro děti školou povinné

  • Samé jedničky v prvním pololetí
  • Funkce nástěnkáře
  • Funkce předsedy třídy
  • Prodloužení přestávky o deset minut
  • V jídelně na výběr hamburger či pizza
  • Záruka, že žáček nepůjde celé září k tabuli

Platnost voucheru je pouze 1. září 2015

Děti jsou myšlenkami stále na dovolených a táborech. Na školu se ještě nesoustředí, přestože dnes opět usedly do školních lavic. Co takhle zajistit, aby učení šlo vašemu dítěti samo? Stačí koupit unikátní voucher za pouhou jednu korunu. Předáte jej dítěti a přinesete mu tak spoustu štěstí.

Koruna za zakoupený voucher putuje na konto organizace UNICEF, která částku využije na podporu vzdělávacích programů pro děti.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru