ChargeWrite: Multifunkční pero, které nabije mobil a funguje jako flash disk

ChargeWrite je v podstatě PowerBank ve tvaru propisky. Bez problémů nabije váš smartphone se systémy Android i iOS a má 16 GB vnitřní paměti. Funguje tedy zároveň jako flash disk. A samozřejmě nechybí ani kuličkové pero, které krásně píše. Není to skvělé, mít jedno pero, kterým píšeme, nabíjíme telefon či notebook a zároveň ho využíváme jako flash disk?

fvdnnzwsyzqrdew0t3l8

Když se na crowdfundingovém webu Indiegogo objevil produkt ChargeWrite, strhla se doslova lavina s příspěvky od uživatelů, kteří by měli o toto skvělé multifunkční pero zájem. Díky ChargeWrite stačí mít při ruce jedno pero, kterým můžete psát, nabít váš chytrý telefon či notebook, uložit si až 16 GB dat a zároveň si vyčistit obrazovku. Není to skvělé?

Pen-Writing_zpssbzzepfo

IphoneAndroid_zpstcnitoxs

screen-cleaner-new_zpszdnwfqx2

Díky tomu, že ChargeWrite je tak velké jako klasické pero, není problém nabíjet váš smartphone, zatímco telefonujete. Tento projekt již získal více než 400 % původní požadované částky, tedy více než 40 tisíc USD (tedy více než cca 1 milion Kč).

zdroj/foto: indiegogo

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru