Dnes vyšlo 15 článků

Challky: Každý den jiné triko

Přestože skutečnost vypadá jinak a spousta (nejen) dospívajících dětí vypadá jako přes kopírák, všichni se snažíme být originál a vyniknout. Průmysl si toho už dávno všiml a snaží se nám nabízet věci, které si snadno přizpůsobíme. Se stejnou vizí přišlo i tričko Challky, jež si prostě pokreslíte podle momentální nálady.

Na první pohled se zdá, že jde o obyčejné černé tričko s obrázkem nebo nápisem (to záleží na kreativitě nositele), ale skutečnost je jiná. Na tričku je zepředu něco jako černá tabule, kterou znáte ze školy. Podle své momentální nálady na ni prostě každý den obyčejnou křídou nakreslíte to, co se vám chce nosit. Večer to smyjete vodou (nebo dáte do pračky) a další ráno začnete s něčím úplně jiným.

challky0

challky1

challky2

challky3

Tričko je unisex, pořídit se dá v černé a bílé variantě. Stojí 33,11 EUR (asi 900 korun), což je trochu vyšší částka, na druhou stranu poštovné je zdarma po celém světě. Když jim sdělíte e-mail, dostanete 10% slevu. Škoda že je zrovna po Vánocích, byl by to pěkný dárek.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru