Dnes vyšlo 15 článků

Cestovat, pít pivo v neomezeném množství a dostávat plat? Získat práci svých snů může každý!

Absolventi vysokých škol hledají práci svých snů, nicméně většinou obsadí pracovní místa pro ně nevyhovující. Zahraniční firmy otevírají mladým lidem nové možnosti, neboť nabízí placené stáže. A proto se nemusíte v České republice ucházet o místo, které by vás ani nenaplňovalo. Stačí sebrat odvahu a přihlásit se na placenou stáž do zahraničí, kde si zlepšíte svůj jazyk a získáte nové zkušenosti. Skupina World of Beer nabízí práci, která se zcela vymyká zaužívaným standardům. A to jak náplní, tak i platem.

Společnost vyhledává tři zájemce na pozici Drink It Interns, kteří budou během letního období cestovat napříč celou Amerikou a ochutnávat nejkvalitnější značky piv. Zájemci budou svou cestu dokumentovat na blogu a své statusy včetně fotografií a videí sdílet také na sociálních sítích (Facebook, Twitter, Vine a Instagram).

piti_piva

Pít pivo, cestovat a ještě dostávat plat? To je práce snů!

A plat za tuto práci? Tak ten je skutečně pohádkový. Dostanete 10 tisíc euro (cca 270 tisíc korun). Dnes je poslední den, kdy můžete podávat přihlášky. Musíte splnit základní podmínky. Mít alespoň 21 let a mít platné pracovní vízum do USA. Organizátorům se představte prostřednicvím minutového videa, kde vyjádříte svou lásku ke zlatavému moku. Přihlášky můžete podávat zde.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru