Dnes vyšlo 15 článků

Čeští vývojáři spolupracují na osvěžovači vzduchu, který se bude ovládat mobilem

Vývojáři z pražského studia STRV, které působí také v rámci USA, spolupracují s americkým startupem Pura Scents. Startup zamíří do crowfundingové kampaně na Kickstarteru s inteligentním osvěžovačem vzduchu, který se bude ovládat přes mobilní aplikaci. A právě na mobilní aplikaci pracují vývojáři ze STRV.

Inteligentní osvěžovač vzduchu je s mobilní aplikací propojen prostřednictvím WiFi, která je integrovaná také v samotném osvěžovači. V mobilní aplikaci si můžete zvolit jednu ze dvou připravených vůní, případně si namíchat vlastní poměr vůní, nebo si nové vůně objednat. Vedle toho bude startup sloužit také jako noční lampa, která bude měnit barvy.

pure scents

První inteligentní osvěžovač vzduchu

Lubo Smid, spoluzakladatel a COO agentury STRV, podotýká:

„V minulosti jsme spolupracovali na realizaci mobilní aplikace pro inteligentní zámek na kolo Skylock. Ačkoliv by se nyní mohlo zdát, že se jedná pouze o chytrý osvěžovač, ukazuje Pura Scents možnou budoucnost inteligentních domácností.“

V budoucnosti by se mohla na trhu objevit inteligentní lednice, která vás upozorní, že je nutno provést nákup a sama vás spojí s internetovým supermarketem, jako je například Rohlik.cz či iTesco.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru